Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džo se sprda

    Comment


    • ajde malo da aktiviramo ovu temu, večeras 2 dobre tekme, TNT...

      Po meni dobija Indiana, ali bit ce gusto sigurno, Melo i PG ce da se nadjebavaju kroz tekmu, a navijacki verujem u pobedu OKC i Duranta da konacno i ove sezone prodje tu brojku od 50pts

      Comment


      • JJ u 18 minuta igre 26 poena.

        Indiana dobija lagano hendikepom , a OKC ce Harden objasnit nocas neke stvari , da je Westbrook tu bila bi druga prica ovako ocekujem pobjedu Houstona.

        Durant 33,5 ide po meni u over , ali mislim da to nece biti dovoljno jer par tekmi vec nema ko da ga isprati.

        Evo ti primjer o cemu pricam.

        Spoiler

        Comment


        • ‚‚JJ više nije onaj stari" samo da se setim ko je ovo bio skoro napisao...
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Odlična utakmica. Toronto je bio one-off.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Ma nece ni Hjuston lagano dobiti, i proslu tekmu sam mislio da ce da ih zgaze kad ono blowout bas bio, ali Oklahoma ih otpuhala, Sefolosha ako odigra na nivou moze do neke mere da se nosi sa Hardenom, a u prvoj tekmi Howard nije mogao da dise od Perkinsa...bas ga je sabio bio...samo da ponovi tu partiju mada tesko, ipak ja to navijacki govorim

              Videcemo Indianu, i NY je malo poceo da igra vezali su 6 pobeda ja msm pa su izgubili od Sarlota gde mislim da je umor ucinio svoje, igrali su produzetke sa Finiksom, prosla tekma sa Indianom 89:89...uglavnom uzivanje celu noc

              Comment


              • Gde ces Melo na planinu?

                Comment


                • razbili ih u 2/4 totalno, nadam se da ce da stigne ovo NY sada, pa da gledamo zanimljivu 4/4, mrzim blowoute

                  Comment


                  • Tesko, ovo je vec izivljavanje.

                    Sad bas pricaju o tome da bi Lance trebao da bude all-star ove godine. U potpunosti se slazem.

                    Comment


                    • raspao se NY totalno, ubise ih nogama...

                      nista, kraj, e jebem ga ocekivao sam zanimljiviju tekmu

                      Comment


                      • Ljubo, ako se nisi nasikao, aj da ispratimo Wizards-e protiv Snell-ovih pulena. Treba mi Booker veceras da sabije
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Ljubo, ako se nisi nasikao, aj da ispratimo Wizards-e protiv Snell-ovih pulena. Treba mi Booker veceras da sabije
                          Ma sta ima da gledam kad znam da gubimo. Kad god je Partizan dobio u EL, Wizardsi su ga duvali u NBA

                          Salu na stranu... naravno da cu da gledam kako nabijamo ovu sirotinju.

                          Comment


                          • Jel igra Rondo veceras?
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Trebalo bi

                              Comment


                              • Sve se nadam da cemo poceti da igramo odbranu ali nista od toga...

                                Comment

                                Working...
                                X