Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potencijal ogroman, samo evo, malo sam uzeo da ih pogledam i bas se raspadaju, ali roster im je odlican. Mada meni najveca nevera kako se Tyreke raspao.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Potencijal ogroman, samo evo, malo sam uzeo da ih pogledam i bas se raspadaju, ali roster im je odlican. Mada meni najveca nevera kako se Tyreke raspao.
      Bio je ocajan na pocetku sezone, ali igra ok u poslednjih par nedelja...
      Ja sam fasciniran Davisom. Ubedjen sam da ce biti najbolji Big man svih vremena.

      Jesi gledao prvo poluvreme i Janovu dominaciju?

      Comment


      • Ma nisam, gledao Brooklyn i Ratnike i sad ih gledam.
        Pogresno sam se izrazio, nije se on raspao, vec nije napredovao uopste. Ti kad pogledas petorku prvu Pelikana, pa cak i klupu, to je zaista jedan fin roster. Ma Davis je zivotinja, to se znalo odavno, big man sa onakvim ball handling-om i onim rasponom ruku, ma idi bre.
        Gordon je as isto, meni vrlo gotivan igrac.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Pa da, Reke je najbolju kosarku igrao u rookie sezoni.
          Njima realno fali jedan centar da bi bili legitiman PO tim.

          Vec smo premasili broj pobeda u gostima u odnosu na proslu sezonu, ali ne znam sta nam se desava kod kuce.
          U svakom slucaju lepo se kristalise tim, rotacija, uloge igraca...napredak je vidiljiv.

          Comment


          • Ma treba njima ova sezona, oni ce sledece biti bolji, nije da Ajinci fali bilo sta, vrlo fin centar, nisam ni znao da je dosao kod njih.

            Kako su krenuli Ratnici, ocekivao se blow out, ali sutra malo na kraju.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Ma treba njima ova sezona, oni ce sledece biti bolji, nije da Ajinci fali bilo sta, vrlo fin centar, nisam ni znao da je dosao kod njih.

              Kako su krenuli Ratnici, ocekivao se blow out, ali sutra malo na kraju.
              Dosao nakon prve faze EL. Ali nemoj da me zajebavas Ne moze on biti prvi centar.

              Comment


              • Ma dobar im je Ajinca za sada, bolje nego onaj Smith. Moze i Davis da im igra centra, a Anderson na 4.
                Neka Jrue i ostatak druzine digne malo igru na visi nivo sledece sezone i bice to dobra ekipa, ogroman potencijal imaju, ali bas ogroman.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ma dobar im je Ajinca za sada, bolje nego onaj Smith. Moze i Davis da im igra centra, a Anderson na 4.
                  Neka Jrue i ostatak druzine digne malo igru na visi nivo sledece sezone i bice to dobra ekipa, ogroman potencijal imaju, ali bas ogroman.
                  Naravno da moze, ali treba im neka jaca petica koja nije operisana od kosarke
                  Anderson je dobar da ulazi sa klupe i sa Evansom cini udarnu snagu bench squada.


                  EDIT: Necemo valjda i ovo da zaseremo

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Naravno da moze, ali treba im neka jaca petica koja nije operisana od kosarke
                    Anderson je dobar da ulazi sa klupe i sa Evansom cini udarnu snagu bench squada.


                    EDIT: Necemo valjda i ovo da zaseremo
                    Pa sada je za bench squad Evans, nadam se da moze biti nesto vise u narednim sezonama.

                    'Ocete izgleda sad se prebacih na vas, nakon sto odgledah Ratnike, dobise ih Netsi, iznenadjenje.

                    Stizu Pelikani, 7 poena u dva napada.
                    Last edited by Freshman; 09-01-14, 03:13.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Pa sada je za bench squad Evans, nadam se da moze biti nesto vise u narednim sezonama.

                      'Ocete izgleda sad se prebacih na vas, nakon sto odgledah Ratnike, dobise ih Netsi, iznenadjenje.
                      Pa on bi morao na krilo, a nisam siguran koliko moze da bude koristan na toj poziciji.
                      Jbt dali su nam 3+1 i 2+1 u dva napada

                      Kapiram da se ovakve stvari cesto desavaju u NBA, ali mislim da smo mi najveci majstori da prospemo 15-20 razlike prednosti.
                      Samo da se nekako izvuce pobeda u pm.

                      Comment


                      • Pa to je problem, sto bi morao na 3 ali sta znam, mislim da bi on mogao tu.
                        Tesko da ovo Wizardsi mogu prosuti, realno.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Pa to je problem, sto bi morao na 3 ali sta znam, mislim da bi on mogao tu.
                          Tesko da ovo Wizardsi mogu prosuti, realno.
                          Pa tacno bih se ubio da smo izgubili ovde. Na kraju pobeda uz verovatno najbolju partiju Veselog u karijeri

                          Comment


                          • Vidi Davisa, ima li nesto sto momak ne ume.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Da se odgleda zavrsnica u New York-u.

                              Wade bacanja 0/6
                              Last edited by colke995; 10-01-14, 03:20.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo Knicksi odnose pobedu, pa šta se desava sa njima

                                Comment

                                Working...
                                X