Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolja fora bi bila da si mu rekao da ide manje.

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Bolja fora bi bila da si mu rekao da ide manje.
      Ma rekao sam mu na kraju da ide vise

      Taman sam mislio da smo dobili ali nam faking Toliver pravi seriju

      Comment


      • Tako je bre!
        Mnogo vazna pobeda da se izadje iz krize, ali i zato sto nam predstoji bas jeben raspored - izmedju ostalog igramo 4 (teske) utakmice u 5 dana

        Na kraju im je Beal sasuo masu poena i to je bilo dovoljno da se odbije poslednji pokusaj Bobcatsa.
        Vesely odigrao kao zmaj, Gortat se posrao po Big Alu, Booker i Wall dobri.

        Btw, oduvek sam gotivio Geralda Hendersona. Najbolji mid range suter u ligi


        https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/CFF...V80f8sHfR1PcBg

        Comment


        • Kakva je zivotinja A. Davis, vec sada top 10 igrac. Sad bih ga izabrao pre Dwight-a.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • D Wade and Lebron best duo in the NBA!!!
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Snell lepo prangija.

              Comment


              • Hayward unistio Oklahomu. Utakmica karijere bez ikakve sumnje.

                Comment


                • Pero razbija Pacerse

                  Jooooj koliko ce nas usrati Davis veceras, plasim se da gledam

                  Comment


                  • Duncan 11 skokova za skoro kraj poluvremena

                    Comment


                    • Aaaa sad sam zakljucio zasto je Beal u losijoj formi
                      Ima ogranicenje minutaze i to ga opasno nervira. Npr. udje u sut i mora na klupu...
                      Juce je Wittman malo odstupio od toga i odmah je postigao preko 20 poena.

                      Comment


                      • Pero Antic je lud covek. Kad ga krene to je to. Ne mogu da izgube .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment




                        • Samo me interesuje koji bi termin Edin za ovo upotrijebio , ako je ono s parkinga bilo ..

                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Vesely je bas koristan u ove dve utakmice! Uvek je na skoku, dobra odbrana, lepo se krece bez lopte, a sada i poentira.

                            Kada bi vezao ovakvih 5,6 utakmica gde bi mu bio kraj

                            EDIT: Jan 10 poena za poluvreme

                            Comment


                            • Pelikani da su na istoku, PO lagano. Vrlo interesantna ekipa, sa puno potencijala.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Pelikani da su na istoku, PO lagano. Vrlo interesantna ekipa, sa puno potencijala.
                                Meridiana da je na Istoku PO lagano

                                Veceras se raspadaju, ali i meni su oni zanimljiva ekipa.
                                Beal 11 poena za 6 minuta u drugom poluvremenu

                                Comment

                                Working...
                                X