Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kemba pokidao, vodio ih ok do sada. Ajde bre !

    Tako !

    konacno prekinut niz od tri poraza . Kobe ponovo odlican, dvadesetak poena ubacio, nije lose. Tek se ocekuju njgove jos bolje partije.
    Last edited by Lord Aleksoni; 15-12-13, 02:16.

    Comment


    • Besramno mi se ukoci stream za njihov zadnji napad.. ajde mars

      Comment


      • Kako pisa brat CP3, 56 poena na fantasy-u Bas me zanima da li je neko imao vise od toga.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Besramno mi se ukoci stream za njihov zadnji napad.. ajde mars
          Nista narocito nisi propustio. Kemba bacio airbal u pokusaju za tri a onda zatim Big Al nije uspeo ispod reketa da se izbori za poziciju da postigne kos, tj. cini mi se da ga je Gasol izblokirao .

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Kako pisa brat CP3, 56 poena na fantasy-u Bas me zanima da li je neko imao vise od toga.
            Mislim da je sinoc neko imao oko 50.. ali mislim da nije niko do 56 terao :S

            Comment


            • Raptors-i bi sledece godine sa dobrim pikom i jos nekim dobrim igracem bili prilicno respektabilna ekipa. DeRozan vec znamo kakav je igrac, a i vrlo lako Ross moze biti kidalica.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Raptors-i bi sledece godine sa dobrim pikom i jos nekim dobrim igracem bili prilicno respektabilna ekipa. DeRozan vec znamo kakav je igrac, a i vrlo lako Ross moze biti kidalica.
                A i Amir igra odlicno

                Comment


                • Jbt, Portland ce ubaciti 140 poena mucenoj Filadelfiji. 57% sut iz igre, 56% trojke.. 21 su ubacili, koliko bese rekord, tu je negde?

                  23 je rekord, ostali su na 21, nisu ga ni jurili..
                  Last edited by p4p1; 15-12-13, 03:21.

                  Comment


                  • http://www.rojadirecta.me/goto/rivos3.blogspot.com

                    Odlican stream za GSW @ PHX.

                    Comment


                    • Conley imao gadan sudar koleno od koleno sa Cunningham-om, odsepao u svlacionicu. Valjda nije nista ozbiljno, jednostavno previse ovakvih povreda.

                      Comment


                      • Detroitu Stuckey resava zadnji napad

                        Comment


                        • Rakete zavrsile na otpadu Sacramenta!
                          Rudy Gay

                          Comment


                          • Lilard mi cupa zivce ceo mec i onda na kraju produzetka iz strasno teskog suta da kos za pobedu....karakter pokazala ekipa...lose su odigrali a iscupali su pobedu.....

                            Comment


                            • Hornasek i Finiks Sansi....svaka im cast kako igraju

                              Comment


                              • Dobar mec za sada. Ceka se da proradi Korver, tada smo ga najebali ako pocne da ubacuje trojke .

                                Comment

                                Working...
                                X