Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim vas idite na trojku. Lepo lopta Websteru u ruke i neka sutne sa 9 metara. Ne mogu bre vise da gledam...

    Comment


    • Koji kurac je usao u Bookera?

      Boze sacuvaj, kakav napad im prodase
      Last edited by p4p1; 14-12-13, 03:03.

      Comment


      • Kakva kretenska fransiza, mene je iskreno sramota.

        Jos 2,3 ovakva poraza i vise ih ne gledam, mars u picku materinu.

        Comment


        • Gledaj ga ovaj Horford pogodi u zadnjoj sekundi za pobedu

          Comment


          • Ali bez problema sam znao kako ce sve da se odigra. Ovaj put stvarno nije bila nikakva mantra, cak sam i za airball pogodio...

            Vezacemo 8 poraza, Wittman leti ali je kasno jer je ekipa u kurcu a i osakacena povredama. Duvamo ga za PO i biramo na draftu sa neke 11 pozicije.

            Jebite me ako se nesto slicno ne desi

            P.S. Jos jednom molim da trejduju Nene-a. Coveku je jos samo ostalo da slomi obe noge u isto vreme.

            Comment


            • Unakazise nas Tanderi . Ocekivao sam poraz, ali ovo je previse. Ali kada nemamo pleja, Blake je donosio dosta poena i dobru organizaciju ovo je i ocekivano.
              Kobe slab, za razliku od prva dva meca ovo je mizeran ucinak. Treci poraz u nizu, nadam se da ce uskoro da se prekine ovaj niz.

              Comment


              • Jel ovo Spursi i Wolvesi igraju onu odlozenu utakmicu sto su trebali da igraju u Meksiku? Ako ne, za kad je odlozena ta?

                Comment


                • Snalazljiv Kobe

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Jel ovo Spursi i Wolvesi igraju onu odlozenu utakmicu sto su trebali da igraju u Meksiku? Ako ne, za kad je odlozena ta?
                    Ta ce se igrati u Mineapolisu,ne znam datum...

                    Comment


                    • Boozer doneo izjednacenje Bullsima. Nekako su stigli prednost Bucksa, bice neizvesno do kraja.

                      Kakva zavrsnica. Prvo se okliznuo u prodoru Butler a onda Bucksi izgubili loptu na podbacivanju i onda lopta za Dunleavyja i trojka!. Pobeda za Bullse.
                      Last edited by Lord Aleksoni; 14-12-13, 04:02.

                      Comment


                      • Definitivno najludje komentatore ima Chicago. Da prvi put gledam NBA, mislio bih da igraju neko finale Bravo za Dunleavy-a
                        Last edited by p4p1; 14-12-13, 04:14.

                        Comment


                        • Solidno poluvreme za nas. Na kraju smo dobili sa pola poena razlike, Kobe u elementu sa 13 poena ..

                          Wall ima 20 pts i 8 ast ali dzaba kada Clippersi imaju 22 razlike
                          Last edited by Lord Aleksoni; 15-12-13, 01:44.

                          Comment


                          • Manje od minut i po do kraja meca gubimo za pola poena od Bobovih Macaka. Ajde bre, necemo valjda od njih da izgubimo .

                            Comment


                            • Bravo Johne! Pokidaj kada nemamo sanse za pobedu

                              Comment


                              • Ali vidi ga Young brat kako nonsalantno prenosi loptu na protivnicku polovinu u 7.9 sec. Kakav je to brat

                                Comment

                                Working...
                                X