Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bruklin ce lagano da izgubi i ovo.

    Comment


    • I to daleko od toga da se ispucava, stekao sam utisak da ima oko 60% iz igre u te tri, mozda gresim

      Comment


      • Reptorsi imaju 10 s za poslednji napad, za pobedu. Livingston polovican sa linije za sl. bacanja.

        Ajmo Reptori

        Ipak nije imao hrabrosti Rudi da resi ovo, steta. Na kraju zamalo da Novak dobije 2+1
        Last edited by Lord Aleksoni; 27-11-13, 02:32.

        Comment


        • Originally posted by Emil_LBJ View Post
          Bruklin ce lagano da izgubi i ovo.
          Ne verujem, da nisi napisao ovo bio bih ubedjen da su ih dobili. Ako i ovo izgube treba ih novcano kazniti.

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            I to daleko od toga da se ispucava, stekao sam utisak da ima oko 60% iz igre u te tri, mozda gresim
            61.4 %

            Ma on i jeste pass first plejmejker. Ne poput Rubia i takvih kamenjara naravno, ali ne znam igraca koji svoju ekipu cini boljim od njega. Mozda LeBron

            Ipak, sve bolje i bolje sutira i ako bude napredovao onako kako ja predvidjam mislim da ce biti top3 PG za par godina. Ako ne i najbolji.

            Comment


            • Promasi Gordon otvorenu trojku za pobedu..

              Comment


              • Originally posted by swish41 View Post
                pa lejkersima je u strucnom stabu jedan kurt rembis, covjek koji je svojevremeno napade kreirao za milicica u minesoti...cudi me uopste da imaju i ovoliko pobjeda sa magovima na terenu ali i van njega
                On je bio u strucnom stabu kod Phil-a godinama, u sampionskim danima. Kada su Lakers-i kontaktirali Phil-a prosle sezone, njega je prvog zvao. Ako si kvalitetan asistent ne mora da znaci da ces biti i dobar glavni trener i obrnuto. To su dva razlicita posla.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • i to sto kazes u pravu si...to je onda kalibar milivoja lazica i vlade jovanovica, dobri pomocnici, katastrofalni prvi treneri

                  Comment


                  • Poziva spiker u sali publiku da pozdrave Lebrona

                    Comment


                    • Ako ima neko stream za Lakerse sa TWC-a, neka baci odje

                      Comment


                      • Odlican pocetak, nastavite ovako da rokate

                        p4p1 http://www.viponlinesports.eu/basket...am-online.html

                        Samo Farmar, samo jacina
                        Last edited by Lord Aleksoni; 28-11-13, 01:10.

                        Comment


                        • U Milvokiju nema 500 ljudi

                          EDIT: Prebacite se 5 sekundi na Wizardse, samo da vidite na sta lici parket

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            U Milvokiju nema 500 ljudi

                            Pa koga da gledaju, do sad ih je bar Jennings zabavljao, vise nema ni njega.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by T-Snell View Post
                              Pa koga da gledaju, do sad ih je bar Jennings zabavljao, vise nema ni njega.
                              Ne postoji tuzniji tim u NBA trenutno. Ali i takvi uspevaju da otvore utakmicu sa 9-2 protiv nas

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                U Milvokiju nema 500 ljudi

                                EDIT: Prebacite se 5 sekundi na Wizardse, samo da vidite na sta lici parket


                                Podseca me na ''tanned lines''

                                Comment

                                Working...
                                X