Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • steta..nista od bila ovu tekmu

    komentator mi je totalni sou, covjek pozdravlja svaki valanciunasov skok kao da daje sut preko ruke u cluth time-u

    EDIT: koji je mamlaz ovaj vitman, on ne trazi tamj na 6 razlike 40 sec prije kraja, al zato trazi na 8 razlike 20 sec prije kraja
    Last edited by swish41; 23-11-13, 02:19.

    Comment


    • John svima da nalupa samare u svlacionici.

      Beal los, Webster los, Gortat ocajan, Nene katastrofalan...

      Svake godine se nadam da ce nas zaobici povrede ali kita. I uvek na pocetku sezone

      Comment


      • HAWES TATA!

        Edit: Butler smrad upropasti sve sa trojkom.

        Comment


        • a jest ocajan ovaj istok pa to naprosto boli...pa ima jedno 7 ekipa koje ne znaju gdje udaraju

          Comment


          • Wall 15/21 iz igre

            EDIT: I Vesely se povredio, valjda nije nista ozbiljno

            Comment


            • Ipak Butler nije usrao stvari, jer se Ridnour se usrao Imace sansu za OT Phila.. MCW morao napolje zbog seste licne, znaci ili Turner ili Hawes.. ili Anderson

              AHAHAHA STA POGODI HAWESSSSSSS!

              Fade-away trojka sa jedne noge iz coska hahaha idemo u OT
              Last edited by p4p1; 23-11-13, 02:28.

              Comment


              • HAHAHAHA taman sam hteo da kazem da ce Hawes da pogodi trojku

                Najsrecnija ekipa u istoriji sporta.

                Comment


                • Kazi kol'ko nisu realni

                  Dalke jos jednom da se vratim na ovo
                  Originally posted by T-Snell View Post
                  I ti si nasao sta da gledas
                  Vrhunsku kosarku velikih majstora.

                  Comment


                  • Netsi su najgori tim na svijet i u Velikoj Britaniji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pocinje da mi se kenja od Filadelfije

                      Comment


                      • ja da sam majk braun isao bi licno moliti gazde klivlenda da mi daju otkaz...pa majmune traziiii tajam

                        Comment


                        • AJDE D, SAMO PRODOR!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Deng vec 7 skokova, a odnos u skokovima 12-2. Rose probije dobro, ali fai mu jos zavrsnica. Ako nista, bar sad vise kidise na kos nego iz prvih par utakmica koje sam gledao.
                            sigpic

                            Comment


                            • ali koliko je majk braun los trener...to boli..ne mozes ovako utakmicu izgubiti, nema sanse..ovo ni radonjic ne radi

                              Comment


                              • Samo neka probija, uvek vuce na sebe 2-3 igraca sto ostavlja otvoren prostor za ofanzivni skok i lake poene. Mada fali ta jebena zavrsnica, sinoc je imao par D-Rose polaganja u Denver-u.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X