Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta sto DeRozan igra u raspalom Torontu. Mnogo jak igrac.
    sigpic

    Comment


    • Dokle ce Maynor da baca ovaj patetican pokusaj floatera?

      Sad krece raspad, usli igraci sa klupe...

      Comment


      • Jebes mi sve ako kapiram na koji nacin smo dobili Sotu i Cavse bez Arize i Harringtona...

        EDIT: Leb ti jebem krvavi sta rade Tample i Maynor?

        Comment


        • Bas uzasnu odbranu igrate. A i u napadu bez ideje. Tesko ce ici ovo, mada ima Toronto cesto drasticnih padova u igri. Ako ne naprave sad neku veliku razliku, moze da se dobije ovo.

          EDIT: U napadu sad vec cisto ispucavanje.
          sigpic

          Comment


          • da li neko ima pouzdanu informaciju otkud ovaj templ u nba? nisam ga puno gledao, jedno 4-5 utakmica, mislim da boljih igraca ima u aba ligi...

            Comment


            • Kako Wash gubi lopte

              EDIT: Koja beda sunce ti jebem.
              Last edited by colke995; 23-11-13, 00:52.
              sigpic

              Comment


              • kakva kontra carobnjaka...vol do bila i onda trojka metar od obruca

                Comment


                • Ljubo, da nisi ti ove tvoje vodio u kafanu sinoc? Nista bre ne mogu da ubodu. Jedno od najgorih poluvremena jedne ekipe od utkamica koje sam gledao.
                  sigpic

                  Comment


                  • uzivo kvota na vasington 9..sta mislite mogu li se carobnjaci izvuci iz provalije da stavim neku markicu?

                    Comment


                    • Kako bre da igraju starteri 40 minuta u 4 utakmice u 5 dana? Sve bi ovo drugacije izgledalo da su zdravi Ariza, Porter i Al.

                      Mada nam i pored toga trebaju backup PG (mada se nadam de ce Maynor biti bolji) i backup C.

                      EDIT: Ne bih ti to preporucio swish.

                      Comment


                      • prije neku noc sam tako uhvatio dalas, al' dalas ima dirka

                        Comment


                        • Originally posted by swish41 View Post
                          prije neku noc sam tako uhvatio dalas, al' dalas ima dirka
                          Mi imamo Bookera

                          Comment


                          • Nets-i veceras idu na 3-9. Bas me interesuje da li je ikad Atlantic divizija bila ovoliko slaba.
                            sigpic

                            Comment


                            • ajmoooo carobnjaci...kakav mocan tiket carobnjaci se dizu iz pepela, a konjica iz ohaja na celu sa kajrijem gazi nju orleans kao plitak potok

                              Comment


                              • Wall kreuno da kida kako ume! Kazem, Toronto cesto bas velike padove ima tokom utakmice, a Wizards-i standardno odigraju drugo poluvreme 4 puta bolje nego prvo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X