Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakvo su netsi smece od ekipe...nestvarno..vilijams s marsa pao..oladipo kida

    Comment


    • Originally posted by swish41 View Post
      kakvo su netsi smece od ekipe...nestvarno..vilijams s marsa pao..oladipo kida
      Si možda promašio godinu?
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • a mirze brata i centarsuta

        Comment


        • Si možda promašio godinu?
          ne znam da li si navijac netsa ali tu igraju neki igraci koji su meni simpaticni poput pirsa, ali ovo sto sam vidio do sad tri tekme sezone i nesto predsezone mi djeluje da se ne zna ni ko pije ni ko placa...totalno neorganizovano...onaj komentator govori da je prva petorka igrala samo 7 minuta zajedno...postava sa blecom, andersonom i kiriljenkom...pa livingston, teri, blec...sveukupno djeluju samo ko imena na papiru koja su tu eto tako...

          p.s. danas su totalno smece...

          Comment


          • Polako, treba to da se uigra. Protiv Majamija su bili i vise nego organizovani.

            Comment


            • Pistonsi ne prepustaju vodjstvo, evo sada ga i povecali na desetak razlike. Smesi se poraz Keltima

              @swish, prerano sudis. Mozda im nije dan, sto kaze Emil, protiv Miamija su igrali odlicno
              Last edited by Lord Aleksoni; 04-11-13, 01:12.

              Comment


              • Dobri su na papiru, po imenima, sto se igre tice, bruka.Deron u kurcu, Dzo jos gore, samo Pirs nesto uradio.Anderson i Blatche
                Bas sam govorio da ce MCW ladno biti najbolji ruki, Oladipo odneo show.
                360 zakucavanje kao slag na tortu...

                Comment


                • Originally posted by swish41 View Post
                  ne znam da li si navijac netsa ali tu igraju neki igraci koji su meni simpaticni poput pirsa, ali ovo sto sam vidio do sad tri tekme sezone i nesto predsezone mi djeluje da se ne zna ni ko pije ni ko placa...totalno neorganizovano...onaj komentator govori da je prva petorka igrala samo 7 minuta zajedno...postava sa blecom, andersonom i kiriljenkom...pa livingston, teri, blec...sveukupno djeluju samo ko imena na papiru koja su tu eto tako...
                  Isprobavaju neke stvari protiv timova protiv kojih to mogu. Ponekad se eksperiment izmakne kontroli kao večeras. Protiv Majamija su fino igrali u predsezoni i dobili obe, ali računam samo prva poluvremena tih dveju utakmica pošto se u predsezoni možda prve dve četvrtine igraju ozbiljnije.

                  Originally posted by swish41 View Post
                  p.s. danas su totalno smece...
                  Danas jesu smeće, ne znači da su za celu sezonu.
                  Last edited by MarkedOne8; 04-11-13, 01:11.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • U Motor Sitiju uslo u neizvesnu zavrsnicu. Kelti dosli na samo poen zaosttaka

                    Smuseno su delovali igraci Bostona, prodali su nekoliko lopti bzv
                    Last edited by Lord Aleksoni; 04-11-13, 01:23.

                    Comment


                    • Sta se desava sa Thunderima?

                      Comment


                      • Jel ce da igraju ovi bre . Nece valjda da dozvole da ih dobiju raspali Sunsi

                        I Niksi ga ufitiljili, gube u Medisonu 20 razlike od Vukova
                        Last edited by Lord Aleksoni; 04-11-13, 02:04.

                        Comment


                        • Korver sa parkinga veceras pogadja, 6/6 trojke.. celu utakmicu nas jure i napokon su nas stigli, i to 35 sec pre kraja.

                          Prezivesmo. Pau pogodio 2 clutch bacanja 6 sek pre kraja, zatim izblokirao pokusaj Korvera za izjednacenje. Hill 2 ogromna ofanzivna skoka u zavrsnici, dobio nam utakmicu..
                          Last edited by p4p1; 04-11-13, 04:58.

                          Comment


                          • Adelmanov sin kida

                            Comment


                            • Cavsi dobrom odbranom dobijaju Vukove, mada i Vukovi su dosta pogubljeni u napadu.

                              Prebacio se na Warriorse malo, Iggy sutira 6-8 za tri...
                              Last edited by Freshman; 05-11-13, 01:06.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Leb ti jebem zasto Sully sutira trojku u ovakvom trenutku

                                Comment

                                Working...
                                X