Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo D.
    Coveku sve ulazi

    Comment


    • Čega se igra ovaj Grin, da je meni znati.
      sigpic

      Comment


      • jao jamesa jest se nalozio

        btw, sjetim se da sam jednom miami poredio sa barcelonom, a lebricka sa lesijem, iskoristit cu to opet pa da kazem da mi je wade ala ronaldinjo, koliko god mrzio šugavi miami, njega jednostavno ne možeš, lik je legenda
        San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

        Comment


        • manu mi je slab sto se tice razigravanja, parker mora vise da ulazi, duncan solida, green panj, neal me pridobio onom trojkom xaxaxa

          Comment


          • 20min - 0-6 0-2 2-2 - danny green
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Po prikazanoj igri, mogu Spursi da budu vrlo zadovoljni rezultatom.. valjda ce to krenuti bolje po njih u drugom.

              Comment


              • Wade i Lebron odlicni, sto je najvaznije
                allenu nekoliko puta izbili lopte
                mike miller promasio neke open trojke gde je miami mogao da se odlepi
                shane dosta dobar

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Bravo D.
                  Coveku sve ulazi
                  Hoce drugu titulu MVP-a finala.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Sad se probudih i bacam se na tekmu. I ZATVORITE OVOG LJUBU, SAMO BAKSUZIRA. PROSLI PUT PRVI CESTITAO TITULU SAS-A PA STE VIDELI STA SE DESILO. ZA SVACIJE DOBRO, DAJ DA SKUPIMO SVI PO 100 DINARA DA GA POSALJEMO U KAFANU, NIJE JOS KASNO!

                    Go Spurs!!
                    sigpic

                    Comment


                    • ne vredi nista ljubisa, tu sam ja tako da spursi lagano dobijaju.

                      lomimo u trecoj.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by cornix View Post
                        jao jamesa jest se nalozio

                        btw, sjetim se da sam jednom miami poredio sa barcelonom, a lebricka sa lesijem, iskoristit cu to opet pa da kazem da mi je wade ala ronaldinjo, koliko god mrzio šugavi miami, njega jednostavno ne možeš, lik je legenda
                        Kad ne sutira, nego dodaje saigracima, onda je Lebrick, LeChoke, LeQueen, itd. Kad sutira, i kad igra na svom nivou, onda se ostavljaju ovakvi komentari? Dobro neko rece prije, vecina je pocela kosarku da gleda od kako je SK poceo da je emituje.
                        Edit: Ili si mislio da je dobar, pa ti to smeta jer ce SA da izgubi? Ako je tako, mea culpa, onda
                        Last edited by Emil_LBJ; 21-06-13, 03:22.

                        Comment


                        • Opusti se Emile, kada LeBron bude stajao sa peharom mogu da pricaju sta hoce.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Nema Majami ovde sta da trazi. Morali su do sada da vode 35 razlike.
                            Sto gledam ovo uopste?












































                            Duvajte ga Spursovci

                            Comment


                            • Mora SAS da pojaca odbranu, ako nastavi ovako da duva-pogotovu za tri, crno im se pise...

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=AEoMrik_Shs

                                Comment

                                Working...
                                X