Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Joey, gledaj i ti da ih pokopas, stani im na muku.

    Posle TO-a Wade uzima sledeca tri suta, ne znam stvarno kako Jamesa nije sramota.

    Comment


    • Свих 5 утакмица је решено у том другом делу треће четвртине, па што не би и ова? Ови само подижу предност..

      Comment


      • Originally posted by Emil_LBJ View Post
        Nisam primijetio da je iko od nas koji navijaju za Majami vrijedjao i pljuvao po igracima Sparsa, bilo bi lijepo da to ne rade ni Antihitovci-nenavijaci Sparsa, prema igracima Majamija.
        Ко га вређа? Ако мислиш на Љубу, он навија за Мајами.
        Што се тиче мене ја чекам да се заврши серија па да се радујем због титуле па онда да пљујем Леброна. Али ипак нећу да га пљујем овде, да те испоштујем.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Мајами се спремио да брани тројке Сан Антонија а ови их уништили у рекету.

          Thru 3Qs, @Spurs absolutely dominant in the paint: 44-16 advantage #NBAFinals
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Nisam mislio na tebe, a naravno ne ni na Ljubu, vec na novajlije. Slobodno pljuj, ne ustrucavaj se zbog mene

            Comment


            • Mike Miller i Mario Chalmers!!!!!!!! Muda kao drzava Texas. Da im se sagnu ovi iz ekipe! Ajde bre!
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja se iskreno toliko uzdrzavam od prozivanja Majamija i njegovih zvezda da je to nenormalno.
                Ne znam koji mi je penis ali bukvalno kipim od besa.

                Nije sramota izgubiti od najbolje ekipe na svetu, problem je ovakva igra.
                Osecam se kao da me ortaci nizu zvali u kafanu (to se nikad nije desilo, da se razumemo ).

                Comment


                • shoes are overrated

                  Comment


                  • Mene stomak boli gledajuci ovaj raspad u pm

                    Comment


                    • Pa tri metra se odmakao sunce mu poljubim, de sutni covece, pa razbi tablu, jebo te prodor, vidis da neces faul dobiti.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Sve im se odbija...

                        Comment


                        • Ипак му је трака сметала све ово време..

                          Comment


                          • TAKO JE BRE! OVO JE PRAVI LEBRON! Ajde!

                            RAY RAY!!!! TO BRE!
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Pa jebem ti 100 majki i 100 sestara sto ovako nije moglo od pocetka?

                              Comment


                              • TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! PA TAKO IGRAJTE!

                                Comment

                                Working...
                                X