Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Ainge...
    Sve mi je jasno...

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Vrijeme je da neki tim vrati Minesotu dje joj je mjesto.
      Polako, jos se nije ni prva cetvrtina zavrsila.

      Comment


      • Ali koje je smece od igraca Shelden.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Klupa nam je održala prednost, a sada James i Jones objašnjavaju. Mnogo mi ide na živce ovaj Amundson. Mnogo je ružan i ružno izvodi slobodna i celokupna ekipa Indiana-e je ružna na čelu sa trenerom.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Brooks dve ukradene lopte

            Comment


            • Ovaj Bradley veze nema s kosarkom..
              sigpic

              Comment


              • Indiana dobila tehnicku gratis, ali nismo iskoristili u kompletu Jones ulazi u laganu seriju s trojkama a Bosh lagano ubacuje, kako sa linije slobodnih, tako i iz igre.

                "Dwyne Wayde izgleda odlicno u odijelu, ali na game day mi preferiramo dres" koji kralj komentator sa ESPNa

                Comment


                • Dobro kad Korver ubode trojku,ako on ove otvorene suteve ne pogadja,sto se mene tice moze da leti jer je u odbrani maltene beskoristan

                  edit:Kakva asistencija Ripa za Derika,malo zamenili uloge
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Ali Bass zivotinja, razgrce sve u reketu.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Derrick veceras nema noge, svi sutevi su mu kratki... Al' dobro, zasluzio je malo odmora, mogu on i Lu komotno na klupu do kraja utakmice.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Рики дере како игра. Свака му част. Поправио сам мишљење о њему.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Boston gubi od raspalog Dzersija 1 razlike...

                          Comment


                          • 69 koseva za pouvreme.

                            Comment


                            • Au sta pocini Lebron sad neverovatna snaga.

                              Comment


                              • Sjajna igra sada. Trenutno dominiramo i imamo odlicnu prednost + James slobodno bacanje. Neka se prvo poluvrijeme privede lagano kraju i u drugom korak o korak dokrajcimo Indijanu. Inace, ne svidja mi se igra protivnika, sve nekakvi mesari, mrcine, itd...

                                Comment

                                Working...
                                X