Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije valjda da mocni BJ Mullens opet dominira?
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Uozbiljio se Diaw, dosao mu Amare pa mu nije dosadno.
      sigpic

      Comment


      • Odlicno smo otvorili 2/4 al sad smo malo zastali Bron i Jones ubacili po trojku odmah u startu i imamo solidnu prednost...

        Comment


        • Memphis odlican za sad, 13-3. Jos nije usao Rubio.

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Ljubo možeš biti srećan, nisam ubacio Shumpert-a u sastav večeras na fantasy...

            Dvoumio sam se između njega i Tyrus Thomas-a (baš Charlotte) i on izgleda neće ni da igra večeras, a obojica su bili DTD...
            Meni ne treba sreca

            Jbg,da si mene pitao mogao sam ti reci da vece sanse ima Iman da zaigra

            Comment


            • Norris Cole ukopava!

              Comment


              • Aaaaaaaaaaa, ali koliko je dobar.

                Ljudi prebacujte.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Evo ga Rubio i ovacije.

                  Comment


                  • Boston se zajebava,samo malo da dodaju gas ovi su gotovi,a sta tek reci za Njujork?Koji raspada sistema...

                    Comment


                    • Ovaj Marshon kida. 15 poena.
                      A sad neko od ucenih jel mi moze reci, sto njega Boston trejdova za onog Jonshona centra, koji je mahac peskira?

                      Comment


                      • Ali igra se, pravi majmuna od Dooling-a.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Opet očajna 2/4 u napadu kao pre 2 dana, u odbrani standardno laganica... Čak se i Chandler uklopio u ovo odbrambeno sivilo...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Bledi View Post
                            Ovaj Marshon kida. 15 poena.
                            A sad neko od ucenih jel mi moze reci, sto njega Boston trejdova za onog Jonshona centra, koji je mahac peskira?
                            Ainge...
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Vrijeme je da neki tim vrati Minesotu dje joj je mjesto.
                              sigpic

                              Comment


                              • James Jones 4 trojke vec!

                                Comment

                                Working...
                                X