Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasna 1/4 Belinellija. Bullsi ne mogu nista da odbrane, Johnson i Lopez ih unistavaju. Ni Netsi nisu nista bolji u odbrani, probali su i da mijenjaju na zonu, ali brzo je to Nate trojkom rijesio, pa su se vratili na igraca. Nije losa utakmica za gledanje uopste.
    sigpic

    Comment


    • Netsi mnogo bolje izgledaju kad im udju ova petorka sto slabije igra odbranu, ali u napad razbijaju. Moraju Bullsi da stegnu odbranu, ili Netsi vracaju seriju u Brooklyn.
      sigpic

      Comment


      • Nekoliko pocetnickih gresaka Bullsa 2/4, Gibson 2 glupa faula u napadu u borbi za poziciju, pa onda i Nate pas za duha... Posle i Nate pogodi trojku, ali Hump vrace to. Mnogo fali Hinrich da zaustavi malo Watsona i Williamsa, Nate ne moze da se nosi sa njima.
        sigpic

        Comment


        • Kakve cigletine baca Wallace hahahahahahahaha
          sigpic

          Comment


          • Sta izvuce Nate :S
            sigpic

            Comment


            • Never underestimate Nate the Great.

              Edit:Sve sto su uradili dobro u ovoj cetvrtini, usrali su u poslednjih 60 sekundi.
              Last edited by Ricma; 03-05-13, 02:09.

              Comment


              • Kraj 1/2 prodje uz minijature D-Willa. Srecom Bullsi imaju Belinellija i jos uvijek su u igri.
                sigpic

                Comment


                • Ne znam sta je sa Bullsima , ne mogu da zavrse ovu seriju nikako . Ovo ide u game 7

                  Comment


                  • Prerano je jos donositi zakljucke.Sa ovakvom odbranom u drugoj cetvrtini(veci deo) imaju sanse protiv Netsa, pa malocas im prisli na -2 dok Dzonson nije pogodio trojku i posle se malo odlepili.I trebaju smanjiti broj izgubljenih lopti u odnosu na prvo poluvreme.

                    Comment


                    • Kakva je milina gledati Dzoa kad je u elementu
                      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                      Comment


                      • Originally posted by AleksaVP View Post
                        Ne znam sta je sa Bullsima , ne mogu da zavrse ovu seriju nikako . Ovo ide u game 7
                        Ako ovo ode u game 7 ti ides u gornji urgentni, je l' moze?


                        (Kengur FTW )


                        Dajte kvalitetan linak, uz moju podrsku bijemo crno-belu gamad.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Tesko je zaustaviti Lopeza, Johnsona i D-Willa u napadu, jos teze kad nema Denga i Hinricha koji bi mogli neutralizovati Joea i D-Willa. Ovako ih sva trojica trpaju i tesko ih je sve duplirati. Ako zaustave dvojicu od trojice Bullsi mogu u 2/2 da preokrenu ovo.
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.firstrow1.eu/watch/184392...klyn-nets.html
                            I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                            Comment


                            • Jebote, ja tek sad vidim da ni Lu ne igra. Koliko sam ispao iz ritma, govori i da sam zaboravio da je Russ zavrsio sezonu. Elem, ukoliko stvarno na kraju izvucemo ovu seriju, trebalo bi zadrzati dobar deo igraca za narednu sezonu. Mislim, pogledajte samo imena u boxscore-u Nets-a, a pogledajte kod nas i sve je jasno, momci stvarno igraju fenomenalno. Iako mislim da ce nas oduvati, bila bi velika steta da ne dodje do serije protiv Heat-a.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Ako ovo ode u game 7 ti ides u gornji urgentni, je l' moze?


                                (Kengur FTW )


                                Dajte kvalitetan linak, uz moju podrsku bijemo crno-belu gamad.
                                Nemoj da si na kraj srca

                                Mislim , i ja navijam za crveno-bele

                                Comment

                                Working...
                                X