Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oklahoma poludela , dokazuju Raketama da ne mogu da im pariraju . Igraju dobru odbranu , nisu izgubili ni jednu loptu u 3/4 a i napravili su seriju 11:0 , sada lome mec .

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Meh, to je to, samleli su ih. 2 i po cetvrtine, toliko otprilike mogu da izdrze. Steta sto ove utakmice nisu sutra da mogu na miru da gledam NFL draft.
      Kakav si ti licemer!
      Tamo dole se svaki dan zalis kako je draft jadan, a sutra ga neces gledati zbog najraspalije serije u istoriji kosarke.



      P.S. Sta se tacno desilo sa Linom?

      Comment


      • To sto je draft odvratan ne znaci da ga necu gledati. A opet za Chi navijam, jebem li ga, danas sam gledao ceo snimak drvoseca bez prekida.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • A Lin je dobio right chest contusion na kraju druge, probao je nesto u trecoj ali vidi se da je u bolovima. Kontam da nije nista strasno i da ce se vratiti do trece.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            A Lin je dobio right chest contusion na kraju druge, probao je nesto u trecoj ali vidi se da je u bolovima. Kontam da nije nista strasno i da ce se vratiti do trece.
            Video sam da se muci. Valjda ce se vratiti u trecoj, jer bi mogli kuci da ih dobiju

            Comment


            • I naravno kao i uvek u ovo vreme, otisao mi net. Stvarno cu odrobijati nekoga iz SBB, botno da oni sve naplate na kraju meseca.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • I mene zeza net ovde na Grbavici.Al ja se prikačim na komšiju nezaštićenog

                Comment


                • Ima kod mene nekoliko veza ali sve zasticeno. Puskinova rulez btw
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Dajem bubreg za brejk

                    Comment


                    • Houston stigao Tandere . Ko je ovo ocekivao , a malopre su imali deset razlike i skoro dobijenu utakmicu ali i ovako su favoriti da dobiju mec .

                      Comment


                      • Vazi sto ce Delfino da omasi...

                        Ibaka

                        Comment


                        • Kakav basket
                          sigpic

                          Comment


                          • Ljudi nisu normalni , napravili seriju 21:4 , pa ako ne dobiju ovaj mec stvarno ce biti steta

                            Comment


                            • Ima kod mene nekoliko veza ali sve zasticeno. Puskinova rulez btw
                              Ja sam preko puta Medicinske škole.Odoh u off, sorry.Napred rakete!

                              Comment


                              • Mr Bradonja!

                                Comment

                                Working...
                                X