Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta za poraz,ali mi je drago vidjet da je Rondo odigrao odlicno,mnogo mi je drag ovaj vanzemaljac...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Sta je sa slikom... Kao da ide prenos iz Somalije u pm.
      Link broj dva je 5 puta bolji.

      Comment


      • Rondo nažalost nije oborio lični rekord

        Za trojke po procentu isto šutirale obe ekipe. Nešto manje od 50% s tim što su Knicks-i dosta više šutirali...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Link broj dva je 5 puta bolji.
          Samo refresuj prvi i bice dobar. Bolji nego dvojka.

          Comment


          • Dodje kec,sada cekam Miami 2 i kasnije La Clipers 2 po meni najtezi par ali ce biti mozda najbolja utakmica sa dosta atraktivnih poteza!

            Comment


            • Kupio me NYK ovim mecom , jednostavno jesu oni nesigurni ali sigurno tim broj 1 za koji cu navijati ako Turiaf ne bude imao minutazu neku u Vasingtonu
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Kako je Majami zeljan osvete majko mila. GO HEAT

                Comment


                • Norris Cole otkida
                  sigpic

                  Comment


                  • Noris Kol! Niakd se ne zna sa ovim vampirima.

                    Comment


                    • Al' su Mavs-i usporeni do zla Boga, ocigledno se jos nisu razbudili.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Vec +13 , a u jbt , razbijaju , svaki im cast , jos da mi pare donesu ... zeljni su osveti momci sigurno , trebace dalasu vreme da se uhoda
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by emil_portnoy View Post
                          Samo refresuj prvi i bice dobar. Bolji nego dvojka.
                          Ma on brate ne secka samo je slika vise nego ocajna.

                          Comment


                          • Kako Norris Cole objasnjava par stvari.


                            Ali kakva banana Bosh-a na Odom-u..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Dalas razbijen, ne mogu da se sastave.
                              Neka Majami ovo dobije ubedljivo cisto kako bi se utakmica sto pre zavrsila pa da konacno gledam Cikago.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ma on brate ne secka samo je slika vise nego ocajna.
                                Znam na sta mislis majke mi ali nekako mi se "kristalisala" kad sam refresovao. Sad je stvarno ok.

                                Comment

                                Working...
                                X