Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Ali pazi ovo, vreme je isteklo pre nego sto je on skocio. Valjda se ne racuna sta je uradio posle toga?

    A ne, lupam i ja gluposti..
    Skapirao si sam koliko vidim

    Tesko ce ovo Juta da preokrene

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Skapirao si sam koliko vidim

      Tesko ce ovo Juta da preokrene
      pu pu , ne baksuziraj

      Comment


      • Metta

        Comment


        • Pazi ga MWP, koju NEDELJU se vratio ranije

          Originally posted by Ljuba90 View Post
          Skapirao si sam koliko vidim
          Ma da, utripovali me jer su stavili akcenat na sat
          Last edited by p4p1; 10-04-13, 03:54.

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Pazi ga MWP, koju NEDELJU se vratio ranije
            Da se zagreje

            ps. Sto se ne povredi Gasol da ga ne gledam vise . Pa covek konstatno nista ne radi , u reketu je nula a sa distance da ne govorim . Pusti lepo Clarca da covek izdominira .

            Dobro , moze i Jamison

            Edit : Metta poceo da prangija
            Last edited by Lord Aleksoni; 10-04-13, 03:58.

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              ps. Sto se ne povredi Gasol da ga ne gledam vise . Pa covek konstatno nista ne radi , u reketu je nula a sa distance da ne govorim . Pusti lepo Clarca da covek izdominira .
              Sramota me u tvoje ime. Pau je tatica.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Sramota me u tvoje ime. Pau je tatica.
                Bio nekad , sad cist prosek

                Comment


                • Aleksa tebra ne diraj Gasola i on se povredjivao ove sezone. Jbg nije dobar defanzivac kao Howard ali kao sto rece p4p1, Pau je tata

                  Comment


                  • Ma nek pocne da igra kako se od njega ocekuje , ovo sto igra sad nije ni za Bobketse
                    Ajde bre , Tanderi ne igrajte se vise

                    Edit: Hvala Tanderi
                    Last edited by Lord Aleksoni; 10-04-13, 04:14.

                    Comment


                    • 33 meca propustio, da se nije vratio do kraja regularnog toka, sansi za PO ne bi imali. Clark je bio bolji kada je na pocetku izdivljao skroz, a Pau bio u totalnom kanalu, ali tome je najvise doprineo Brkati Indijanac koji je pokusavao da od Gasola napravi catch&shoot igraca, reketa nije video duze vreme. Forma je prolazna, klasa ostaje.

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        33 meca propustio, da se nije vratio do kraja regularnog toka, sansi za PO ne bi imali. Clark je bio bolji kada je na pocetku izdivljao skroz, a Pau bio u totalnom kanalu, ali tome je najvise doprineo Brkati Indijanac koji je pokusavao da od Gasola napravi catch&shoot igraca, reketa nije video duze vreme. Forma je prolazna, klasa ostaje.
                        Koliko ja znam , njega je krasio sut sa distance . Pogodjao je maltene svaki sut a sada toga nema , ali ajde da prekinemo ovu diskusiju oko Gasola jer vidim da ne vodi nikuda .
                        Vazno je da su Tanderi dobili Dzezere i da mi dobro stojimo sad sa Hornetsima .

                        Comment


                        • Znaci mi u svakoj drugoj utakmici imamo periode gde ne mozemo nista da pogodimo. To su veliki, neobjasnjivi padovi u igri. Koliko puta se samo odlepimo preko 10 poena, i 20 ponekad i onda tako brzo prokockamo to. Bas protiv Hornetsa prosli put smo ispustili ogromnu prednost i na kraju jedva dobili, sad odosmo na +10 i od tada 12-0 serija Hornetsa.. 14-0...

                          Zato se odmah oraspolozim kad cujem glas od Ajze-e Kakav je to glas majku mu hebem.
                          Last edited by p4p1; 10-04-13, 04:36.

                          Comment


                          • Dal moze bre protiv nekog tima da odigramo jebeno poluvreme na nivou

                            Ja neznam sta oni imaju u glavi pa ovako imaju ove propuste . Pa kkao smeju da dozvole da neki tim napravi 14,15 kosa zaredom .
                            Last edited by Lord Aleksoni; 10-04-13, 04:37.

                            Comment


                            • Bryant opet ne sutira mnogo, mora da pojaca. Dzaba svi centri, bez njega ne ide

                              Comment


                              • Stari Metta uvek spreman za svadju
                                Pau me demantuje za sve one kritike koje sam mu uputio ranije jutros
                                Kobe molim te pocni da poentiras , hvalis mnogo
                                Last edited by Lord Aleksoni; 10-04-13, 05:09.

                                Comment

                                Working...
                                X