Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da popravimo sut iz igre pa onda mozemo pricati o pobedi. Vidis i sam koliko masimo. Odbrana uopste nije losa, ne probijaju nam reket u velikoj meri. Ali su zato mnogo precizniji od nas i zato vode.

    Comment


    • brate celo vreme kuburimo sa povredama da ako vec 1 dodje kraj

      Comment


      • Ma povrede nas ubise celu sezonu, ali sta da se radi. I Howard sam kaze da nije fizicki spreman u onoj meri kakvoj bi on zeleo.

        Comment


        • unakazise nas u 3/4

          Comment


          • Polako se Clipsi izdvajaju na kvalitet. Lakersi nemaju sta da traze protiv ovako atletskih ekipa.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Uzasan sut ima Grifin, trebalo bi mu zabraniti da sutira van reketa.
              On mora da unapredi taj segment svoje igre ako planira da postane superstar, zato i sutira kada ima otvorenu poziciju.
              Jednostavno ne mozes biti vrhunska cetvorka u modernoj kosarci ako nemas sut.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                On mora da unapredi taj segment svoje igre ako planira da postane superstar, zato i sutira kada ima otvorenu poziciju.
                Jednostavno ne mozes biti vrhunska cetvorka u modernoj kosarci ako nemas sut.
                Znam. Znam da je dosta i radio na tome da poboljsa sut, ali ovo je bas ocajno iz utakmice u utakmicu
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Znam. Znam da je dosta i radio na tome da poboljsa sut, ali ovo je bas ocajno iz utakmice u utakmicu
                  Slazem se, ali jbg. Skoro svaki igrac moze da unapredi svoj sut, a siguran sam i da ce Blake uspeti u tome.

                  Comment


                  • Ovaj Blake je beskoristan

                    edit: Blake iz Lakersa

                    Hahahahahhaha ali lik svaki napad krene i samo doturi loptu Kobeu i nestane
                    Last edited by prskaj; 07-04-13, 22:26.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Mnogo su se odmakli , tesko da mzoe da dodje ovde do preokreta

                      Comment


                      • Flop ala Divac.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Ovaj Blake je beskoristan

                          edit: Blake iz Lakersa

                          Hahahahahhaha ali lik svaki napad krene i samo doturi loptu Kobeu i nestane
                          Najgore sto nista ne moze Paul-u, ubi ga lik.

                          Comment


                          • Prva titula u diviziji za LAC.

                            Ne zna Griffin da sutne, jel`?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Evo vam ga sut u pm
                              sigpic

                              Comment


                              • Apelujemo na igrace Golden Stejta da se iskuliraju malo, neka Jutice nek odradi posao.

                                Comment

                                Working...
                                X