Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jedino LeBron od zvezda ne igra. Ne znam od kad su Wade i Chalmers zvezde
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Originally posted by MasHe View Post
      bas krasno ... treba sad njima drmnut kaznu od minimalno pola milioncica $ ...
      Pa neka im "drmnu" kaznu. Sta mislis da Pat Riley nije vec spreman da plati cim je doneo ovakvu odluku? Videce Spurs-i Kralja ali kada (ako) dodju do velikog finala.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Ne znam od kad su Wade i Chalmers zvezde
        A koje nebesko telo je Wade?

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          A koje nebesko telo je Wade?
          Cuti tu bre prozivam naseg Vejdaru !
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            A koje nebesko telo je Wade?
            Ma Djomla glumi ludilo, hoce da ga banujem.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ma okej, ali Wade je tek skoro dobio status zvezde, nema smisla zezati coveka. Wada je cak i ovekovecio taj trenutak stavljajuci ga na avatar!

              Comment


              • Courtney Lee napravi korake i odmah se diže uzbuna!Čak i komentatori odjednom znaju sva pravila...
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ma okej, ali Wade je tek skoro dobio status zvezde, nema smisla zezati coveka. Wada je cak i ovekovecio taj trenutak stavljajuci ga na avatar!
                  Jbg, dug je put od Sloge iz Kraljeva(bez uvrede bilo kome) do Miami-a.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    A koje nebesko telo je Wade?
                    http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%...83%D0%BF%D0%B0

                    Comment


                    • Bosko onako, smekerski..<3
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Realno, nisu mogli bolje da im ga zavuku, ono, bas..
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Kad igras bez Vejda ne mozes da izgubis. Skoro pa nemoguce.

                          Zivotna zelja mi je da Vejd dodje u Partizan, da se povredi i da osvojimo EL ponovo. To je jedini nacin.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Kad igras bez Vejda ne mozes da izgubis. Skoro pa nemoguce.

                            Zivotna zelja mi je da Vejd dodje u Partizan, da se povredi i da osvojimo EL ponovo. To je jedini nacin.
                            Brate mnogo smaras,batali Wade vise majke ti,bolje brini o tvom ljubimcu Lebron-u i kako to da ekipa bez Lebron-a ne bi usla ni u play off a ona dobi 2 naj tim lige i to bez najboljeg u ekipi posle Lebrona!!!;)
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Originally posted by jevta1992 View Post
                              Brate mnogo smaras,batali Wade vise majke ti,bolje brini o tvom ljubimcu Lebron-u i kako to da ekipa bez Lebron-a ne bi usla ni u play off a ona dobi 2 naj tim lige i to bez najboljeg u ekipi posle Lebrona!!!;)
                              Prvo i najvaznije, it's beyond me kako si ti 1992. godiste. Skoro pa sam blizu zakljucka da si jednostavno dovoljno netalentovan da si nekako uspeo da pogresno razumes godinu kada si rodjen. Ako je pak istina da si rodjen samo godinu dana posle mene onda ti se divim.

                              Drugo, to sto radi LeBron Dzejms nije vidjeno jos od prvog perioda dominacije Dzordana i bez njega Majami, tesko da bi usao u plej of, borba bi bila surova. Nemam razlog da brinem o njemu, mada ti verovatno nisi znao sta hoces da kazes time ali eto udostojio sam te odgovora.

                              Comment


                              • Zna se ko je ispao pizda i dosao u Vejdovu ekipu. Dok igra kosarku imace jedan prsten manje od Vejda
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X