Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja hocu da riknem. Stvarno zasluzuju ovi momci pobedu!

    Comment


    • WIIIIIIIN
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ovo je jedno 10. put ove sezone da LBJ-u fali jedan skok ili jedna asistencija za triple double . Trebao je ostati i ove 3 i po minute u igri

        Bravo za Walla , maestralno .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • i sto sad spolstra izbaci lebrona kad mu treba jedan skok za triple-double -.-

          Comment


          • Sa 8 igraca u rotaciji smo dobili Memphis.

            Wal 47 poena. 13/22 iz igre, 19/24 bacanja, 7 skokova, 8 asistencija, 1 ukradena lopta, 1 blokada i samo 2 izgubljene lopte.
            9 pogodaka sa poludistance/distance, 2 trojke, 2 prelepa polaganja...Neverovatna partija

            Treba jos spomenuti i Okafora koji je zabelezio 21 poen (4 veoma vazna kada se lomila utakmica) i 9 skokova.
            Ostali igraci su izginuli u odbrani, a u napadu odigrali onoliko koliko je bilo potrebno da se pobedi.
            Ne mogu da verujem sta sam gledao

            Comment


            • Sve cestitke Wall-u,
              a sta reci vise za miami,i bez wade-a ponovo su dobili samo dan nakon prosle utakmice uvek nezgodni orlando
              LBJ maestralna partija odavno je uzeo titulu MVP lige,sad se ide po rekord od 34,BLIZU smo

              Comment


              • 27 and counting...

                Comment


                • Nagetsi pre prekidom serije . Gube u gostima protiv Hornetsa na mlao manje od minut do kraja +24 . Prekinuli su niz od 15 pobeda .
                  Last edited by Lord Aleksoni; 26-03-13, 02:18.

                  Comment


                  • Ratnici nas unistavaju , sve im polazi za rukom u 1/4 . Jedino raspolozan kod nas Kobe , sam nas odrzava koliko toliko u zaostatku . Za sada ima 8 poena i 4 skokova , mora neko podhitno da mu se pridruzi inace odose GSW na veliko odstojanje ;) .
                    Sut za tri im je 4/7 . A mi smo promasili jeda nsut za tri .
                    Last edited by Lord Aleksoni; 26-03-13, 03:01.

                    Comment


                    • Hebem ti prokletog Gasola , ne moze raspali tenkre da pogodi jedan sut sa distance
                      Katastrofa

                      Edit: Koliko smo nepovezani sve ti jebem . Clarc pravi blokadu i potom salje pas u aut
                      Edit 2 : Jos Utah pobedila Sikserse . Bas nasli kad treba da igraju , sve gore da gore ne moze biti nadam se .
                      Last edited by Lord Aleksoni; 26-03-13, 03:28.

                      Comment


                      • Vola ne mozemo da ubodemo. Odbranu standardno ne igramo, klupa 0/9 iz igre.. Ocekivano, samo da nas ne naduju mnogo.

                        Comment


                        • Sto li sam ustajao kog djavola , mislio sam da ce odigrati bar malo dostojanstvenije a ono mucak . Pa deklasirali su nas samo tako , ne smem da zamislim sta ce biti u drugom poluvremenu .
                          23 poena zaostatka imamo

                          Comment


                          • Iskljucio sam i nisam hteo da gledam i ukljucim sad i vidim Lakersi smanjili na -7 na 16 s do kraja

                            Comment


                            • Na kraju smo jos i pripretili.. Ponestalo vremena, jbg.

                              Comment


                              • Da je Kobe pogodio sva 3 bacanja na kraju mozda bi nekom brzom trojkom izborili produzetke ovako nista . Sta li brkati trazi tajmaut kad vidi da ne moze nista da se ucini .

                                Na kraju smo se i dobro izvukli , mogao je da bude pravi potop . nazalost bila je prevelika razlika .
                                Last edited by Lord Aleksoni; 26-03-13, 05:01.

                                Comment

                                Working...
                                X