Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Jebi ga, zvao me Mike u pauzi, nisam hteo da mu se javim, ne pomazem rivalima.
    Hvala ti Mac!!
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • Minesota dobila, prilicno lako rekao bih.

      Comment


      • Dobi Minny, jako dobro izgledaju ove sezone, a sve tekme koje su gubili su bile tesne bas, pogotovo sa OKC-em i Miami-em.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Jebi ga, zvao me Mike u pauzi, nisam hteo da mu se javim, ne pomazem rivalima.
          cccc humanost na nivou


          Ginobili slomio levu ruku

          Comment


          • Originally posted by kosta1703 View Post
            Minesota dobila, prilicno lako rekao bih.

            Kad je Manu slomio ruku to je i bilo ocekivano, ostali su Spurs-i bez lidera i najboljeg igraca.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Лепо је овај Аделман уклопио тим. Лепо изгледају ове сезоне. Још да су имали среће у протеклим мечевима ...
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Kakav bedak za Spurse... Ne verujem da je Ginobili bio u igri dobili bi sigurno.... crno se pise spursima bez ginobilija,aaaaa bas mi zao

                Comment


                • Originally posted by Uros94 View Post
                  Лепо је овај Аделман уклопио тим. Лепо изгледају ове сезоне. Још да су имали среће у протеклим мечевима ...
                  Jel tu mislis na Miami???

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Kad je Manu slomio ruku to je i bilo ocekivano, ostali su Spurs-i bez lidera i najboljeg igraca.
                    Nije mi jasno kako polomi ruku covek, gledao sam taj momenat i 3 puta na replayu, izgledalo mi ne previse strasno, inace vise kao da mu je prst otiso'..
                    Mada da se sjebo sjebo se ....
                    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                    Comment


                    • Највише на њих. Никако да преболим тај пораз.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Uros94 View Post
                        Највише на њих. Никако да преболим тај пораз.
                        aaaaa vala i ja,nego to veceras naplatio T-Mac

                        Comment


                        • Majami ce prebrisati parket Cikagom ukoliko dodje do tog meca u Playoffu, a verovatno hoce, u finalu Istoka. Oni su doveli Ripa, mi smo dobili Cole-a i BattieRa. Mozda cak i Curry-ja,videcemo kako ce igrati. Chalmers moze lepo da cuva Rose-a, Bosh > Boozer , Cikago ima prednost na poziciji centra, ali ocekujem da borbeni Dzoel i Haslem odrade koliko mogu. Glupo je pricati o potencijalnom mecu, ali ovaj poraz prakticno nista ne znaci za Majami.

                          Comment


                          • Originally posted by Uros94 View Post
                            Највише на њих. Никако да преболим тај пораз.
                            Manje vise porazi od Oklahome i Majamija.......Meni je krivo sto izgubise od Milvokija bezveze, napravise valjda skoro 30 TO za utakmicu.
                            Bitno je da dobijaju one koje trenutno mogu, i time dizu i svoju igru i samopouzdanje.....A doci ce na red i Majami i Oklahoma.

                            Comment


                            • Delgado i batica DeRozan, popicete ban ako nastavite da off-topicite. Nadam se da sam bio jasan.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Westbrick ce opet da zajebe OKC.

                                Comment

                                Working...
                                X