Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Brate, izgubili su jednu utakmicu zbog lose igre, i ti kazes, kako ce u PO-u sa Chicago-m?

    Mi smo recimo najebali protiv Golden State-a u finalu.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Сад ми је још више криво што Минесота није добила Мајами пре неки дан ...
      Polako, nisu jos ni ovo dobili
      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Brate, izgubili su jednu utakmicu zbog lose igre, i ti kazes, kako ce u PO-u sa Chicago-m?
        vala brate videces, chicago je brutalan sa ripom, bice kukulele

        Comment


        • Jbt nije im trebala ova trojka, sta radi ovaj D`Antoni u pm.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
            slab miami,T-Mac odlican nema sta hladnnokrvnost na delu..... protiv chicaga ne znam kako ce miami u playoffu jer momic iz chicaga igraju brutalnu odbranu memphis se cini mi se lose proveo
            Jbt ti da pises clanke za Skandal, i tamo bi te otpustili koliko si ''ekstreman'' - i to ne u nekakvom pozitivnom smislu.

            Comment


            • Pa do PO ima jos dosta da se igra,pa tek je pocetak...

              Comment


              • Попаје то сам написао јер је Мајами изгубио од Атланте.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Jbt nije im trebala ova trojka, sta rado ovaj D`Antoni u pm.

                  Ako su vec isli na trojku trebali su da naprave bolju akciju i da skinu sto vise vremena sa sata, ovako ispade najgora moguca opcija cak i da je pogodio Raptors-ima ostaje napad za pobedu.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ako su vec isli na trojku trebali su da naprave bolju akciju i da skinu sto vise vremena sa sata, ovako ispade najgora moguca opcija cak i da je pogodio Raptors-ima ostaje napad za pobedu.
                    nista trebali su da te pitaju za akciju

                    Comment


                    • D'Antoni my man... zamalo da prokockamo sve...
                      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Ako su vec isli na trojku trebali su da naprave bolju akciju i da skinu sto vise vremena sa sata, ovako ispade najgora moguca opcija cak i da je pogodio Raptors-ima ostaje napad za pobedu.
                        Sutirao na 11 sek. do kraja. Lepo brza dvojka, pa faul, pa posle nek crta akciju za dva ili tri u zavisnosti od bacanja. Bio i ostao debil.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Ajde da kažemo da su falila 4 igrača od toga 2 startera i Shumpert kao jedan od ključnih igrača sa klupe... Očajna druga deonica je bila. Baš loša...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Oklahoma tesko protiv Dallasa,nisam ocekivao ovakav otpor prvaka,bice zanimljivo do kraja

                            Comment


                            • Dobri treneri se nikad ne kockaju, nego uvek zele da njihova ekipa odlucuje o svojoj sudbini. Dakle, zele da njihova ekipa ima poslednji sut, a ne da brani poslednji napad...
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                                nista trebali su da te pitaju za akciju

                                Jebi ga, zvao me Mike u pauzi, nisam hteo da mu se javim, ne pomazem rivalima.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X