Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Mislim da gresis...Ovo sto veceras gledam je za zatvor.
    Pratio sam sve njihove utakmice ove sezone samo zbog Marshon-a, dakle ovo je sesta... Nisu ocajni samo veceras, vec od pocetka sezone... Jednostavno nema tu potencijala... Nemaju nikakav napadacki arsenal, kazem, jedina dva igraca vredna pomena u ovoj ekipi su Marshon i Deron, niko vise. Znam da im nedostaje Brook, ali ne bi ni on bio od velike pomoci, i da je on na parketu bili bi u kanalu.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Ali su zato uspeli da dobiju Wizardse

      Ostajemo jedina ekipa bez pobede...

      Comment


      • Marshon prvi strelac utakmice, uzeo 17 suteva. Vec sam rekao da je na jednoj od prethodnih utakmica terao Deron-a u korner kada je ovaj prisao da pokupi lopti kako bi zavrsio poslednji napad u toj cetvrtini. Neverovatno koju slobodu ima uzimajuci u obzir da je ruki, i to mi se svidja.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Mi naravno sve ukenjamo u 4-toj...
          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

          Comment


          • Važnu i izuzetno tešku tricu je pogodio Calderon... Biće ovde neizvesno do kraja. Evo i Melo se probudio malo sada...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Bacanja pokopase Majami

              Comment


              • kako Melo doktorski vraca tricu.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Kakva 2 poteza Smoove-a, SKINITE GA SA KROVA HALE BREEEEE.




                  EDIT: I onda brat McGrady Tracy.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Ajde Atlanta izdrzi jos malo!

                    Comment


                    • Tako je bre McGrady puni to!!

                      Comment


                      • Izgubismo ovo. Jebiga, Wade ima nekih problema zadnjie 3 utakmice i ne ide. Ne mozemo da se sastavimo u napadu bre

                        Comment


                        • Barem je nama sutra lak posao
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Brat kao u najboljim danima
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Hahahah, pa nije on jos za staro gvozdje!

                              Comment


                              • Prvi poraz Majamija u sezoni..

                                Comment

                                Working...
                                X