Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da se sad barem definitivno zna i vidi ko su Hall of Fameri, franšizni igrači i čiji će dresovi biti okačeni u TD Gardenu za koju godinu. Ne kažem da Rondov neće, ali red se, barem u ovoj ekipi, zna. Biće da je Danny Ainge bio u pravu. Previše su se oslanjali na Ronda.

    http://espn.go.com/boston/nba/story/...nt-rajon-rondo

    Sve mi ovo deluje kao da Ainge mesecima već pokušava da trejduje Ronda... I dalje nema pravog centra na vidiku, a tu su Lee, Bradley, Terry i Barbosa... sva četvorica mogu da igraju na pleju što trenutno i rade... i naravno tu je i Pirs kada zatreba.
    Last edited by MarkedOne8; 11-02-13, 03:00.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Sad ne bih da dublje zalazim u sve to, ali opet morate imati vidu da su to bile 6 utakmice kuci od 7. Setite se samo ekipe od prosle godine i klupu koju smo imali. Rondo je ubedljivo bio nas najbolji igrac u PO i mislim da je neopravdano otpisivati ga. On je najznacajnija karika u buducnosti ove fransize i potrebno ga je zadrzati. Dosla bi ova serija kad tad i sa njim. Kao sto je i pre bila. Ponosan sam na momke kako igraju uprkos nesreci koja ih je zadesila zadnje 2 nedelje i skidam im kapu za sve ovo. Samo neka tako nastave i moze svasta da se desi. NBA - WHERE AMAZING HAPPENS!
      sigpic

      Comment


      • Jel ima neko stream za Philadelphia - Clippers sa onog roja directa ili kako vec , znam da je tamo slika vrhunska ..

        ?
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Kako lep prodobr Besa i promaši zakucavanje.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Jel ima neko stream za Philadelphia - Clippers sa onog roja directa ili kako vec , znam da je tamo slika vrhunska ..

            ?
            http://zonasports.me/canal-4.php

            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Isti je taj i na firstrow , ali nema veze , hvala u svakom slucaju

              Nije ni ovo lose

              Kako Chris gazi
              Last edited by Dale; 12-02-13, 00:26.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • DeAndre zajebo Mekicu
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Bradley se sprda...brat im vec 16 poena uvalio

                  Comment


                  • SAS izgubio samo jednu loptu

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      SAS izgubio samo jednu loptu
                      Mini i Kavsi izgubili zajedno 42.

                      Dobila to Minnesota, +7 na 15sec do kraja..

                      Comment


                      • Kao sto rekoh, Jeffara se sprda Predobar je u poslednje vreme
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Kao sto rekoh, Jeffara se sprda Predobar je u poslednje vreme
                          Vidim Blow Job nastavlja da dominira

                          Comment


                          • George 1/10 veceras.. morao je i on jednu utakmicu da se raspadne.

                            A sad je dobio i sestu licnu, uz to dao Netsima bacanja da smanje na -2, na minut do kraja. Noc za zaborav. Sreca pa je Evans fauliran, pogodio jedno od dva.
                            Last edited by p4p1; 12-02-13, 02:17.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              George 1/10 veceras.. morao je i on jednu utakmicu da se raspadne.
                              Nije morao kad ja igram protiv raspalog Wade

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Vidim Blow Job nastavlja da dominira
                                Ma moze da dominira on koliko hoce, zna se ko odnosi pobedu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X