Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KG on fire...

    Comment


    • ne razumem KG , kad vec ima dobar sut , zasto ne pokusa za tri poena ;)

      Comment


      • BRING IT HOME KG, BRING IT HOMEEE!
        sigpic

        Comment


        • KG step bek... Kao plej...

          Comment


          • To niko ne zna.Sad bi imao barem 1k poena više da su to bile trojke. Ne žalimo se.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • BIG TIME!!!
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Cestitke Kelti
                Fantasticna utakmica i velincastvena pobeda posle 3 OT
                Pirs odigrao majstorski , ostvario tripl-dabl 27pts 14rbd 14ast
                Last edited by Lord Aleksoni; 11-02-13, 02:17.

                Comment


                • Jedna serija je morala biti prekinuta...

                  Comment


                  • THATS FUCKING IT, THATS IT!!!! Koliko sam napaljen sunce ti. Kakva tekma jebote Posle svih onih sranja veceras, vaskrsnuh posle ove utakmice. Thank you NBA
                    sigpic

                    Comment


                    • Sta li je u Rondovoj glavi sada posle 7 pobeda vezanih bez njega?

                      Comment


                      • Kapa dole Kelti. Kako igrate bez Ronda je za svako divljenje, a ovakva pobeda bi trebalo samo jos bolje stvari da vam donese. Alal vera stvarno.

                        Comment


                        • Sad mi dođe žao Ronda.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Sad da se dobije Charlotte pa na zasluzenu pauzu! I onda nastavak serije
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                              Sta li je u Rondovoj glavi sada posle 7 pobeda vezanih bez njega?
                              Ono što bih se ja zapitao jeste sledeća stvar. Kad bi Rondo trebao da se vrati potpuno spreman posle AllStar pauze, kako bi se uklopio?Koliko bi igrao?Koliko bi držao loptu?I još mnogo pitanja. Sad mi ga dođe žao jer će sve mi se čini, ako već i nije, da ispadne da se ne uklapa u ekipu i stil igre kakav njoj odgovara. To i nije neki problem da je seronja, ali kad se setim koliko se puta fizički žrtvovao za tim onda mi je bezveze. I glupo je što je trebao prvi plej, član Velike trojke, da se povredi da bi ekipa pronašla pravi ritam. Ali ovo je bar generalno razdrmalo situaciju. Sad Seltiksi imaju rešenja za mnoge nove stvari koje u skorije vreme nisu iskusili.

                              Sad je to već niz od 7 pobeda. Da vidim sad ko će prvi od medija da se javi i da kaže da su to sve lake pobede nad slabijim timovima. Jedini argument može da bude što se 6 od 7 utakmica igralo kod kuće. Drugi argument bi bio što imaju igrače sa srcima za izvoz.
                              Last edited by MarkedOne8; 11-02-13, 02:38.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Kad vidim Madafaku, KG-a, Jet-a kako grizu kao da im je druga sezona u ligi, Pirs se na 20 razlike protiv LAL raduje trojci kao da je za titulu ali i ostale kako kidaju sve mi bude toplo oko srca
                                A i zna se kako Boston igra posle All star-a, videcemo sta ce biti ove sezone...

                                Comment

                                Working...
                                X