Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Ode sezona. A u picku materinu.
    Jel ima neka najnovija vest ?

    evo sad našo.... jebiga... otišao ligament, mora na operaciju.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Out je Rondo do kraja sezone.
      sigpic

      Comment


      • zaista steta

        Comment


        • Ne prestaje maler za najbolje plejmejkere na istoku. Rouz, pa Zid, evo sada i Rondo Nema ništa od Bostonovog poslednjeg napada na titulu, ne sa ovom ekipom. Sad mi sve više realno deluje da će tražiti neki trejd i da će dati jednu od zvezda...
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Sta sad da gledam koji kurac do kraja sezone kad znam da cmo jedva u PO a onda bow out u istom.
            Odgovoricu ti ovde da ne pisemo na dva fronta, a odgovor je

            Ne znam ni dal bi trebali da idemo u rebuilding, svakako ne bih hteo da KG i Pierce odu a ne vidim koga bi drugog mogli da damo.
            sigpic

            Comment


            • Ova sezona je definitivno gotova. Samo se nadam da uprava nece odraditi koji debilan potez pa da useru sezonu 200%.
              sigpic

              Comment


              • Trash talk na nivou PO.

                Velika Steta za Rajona i Celticse. Moraju da naprave trejd za nekog pleja, ja ne vidim ko tu moze iole normalno da odigra PG.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Da se uzme Bledsoe!!!!
                  Last edited by colke995; 27-01-13, 20:04.
                  sigpic

                  Comment


                  • Igrace Leandrinho pleja verovatno.

                    Vidim Miami kriminalan..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Leandrinho i Terry, ali oni su plejevi samo po visini. Mozda ce Pierce da preuzme point forward funkciju kao nekada.

                      Ako Miami ne dobije ovakav Boston, nema razloga da pricaju o tituli.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Da se umze Bledsoe!!!!
                        Bas sam razmisljao o tome. Ne znam, on mi je vise scorer, nama treba pass first PG. Ili ko sto kaze Sone da Pierce igra point forwarda, al opet je tu problem sa godinama i minutazom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma Bledsoe-a da uzmemo pa da se sprdamo sa svima. Decko moze da igra prvog pleja u pola ekipa lagano a s ozbirom na prostor koji bi dobio kod nas za to vreme, znacilo bi mu puno. Mislim, sve su to moji vlazni snovi, ali ajde sad. U PO-u cu pored Celtics-a navijati definitivno za Bulls-e.
                          sigpic

                          Comment


                          • A šta misliš onda Colke, i da ga se odreknu Klipersi, ko bi im odgovarao u zameni ?
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Oduzmite mikrofon Kovacicu, pacijent.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Jest Rio katastrofalan, pa ne moze nista da pogodi.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X