Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareliverpool View Post
    Ocajnicki nam fali jedan centar!
    Ma imamo centra, samo sto dobija 2 minuta po utakmici - Joel je sasvim solidan defanzivac, ali minuti odlaze na uzasne Kola, Hazlema i Milera, Luis je prikovan, a Joel i Harrellson puse.

    @Ljubo - ajde ne smaraj molim te.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      +1. Jedva cekam da im se vrati Rose pa da mogu ponovo da ih gledam
      Sledeće njihovo druženje 21. februara u Čikagu, mada sumnjam da ćemo ga tad videti na terenu. Ipak, osim tog 21. preostaje im još 2 meča. 27 marta u Čikagu i 14. aprila u Majamiju. Ludnice u najavi
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Ne smem ni da zamislim sta ce Jamal da im radi kad udje.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Ne igra Jamal, povredjen je.
          I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

          Comment


          • Kakvo kucanje Kobija, posra se po Polu

            Comment


            • Jodie i njegova selekcija suta...
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Miks kralju prestani da sutiras
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • 7 asistencija za cetvrtinu. Lakers-i ocejni u odbrani.
                  sigpic

                  Comment


                  • Plakace Lejkersi za Majkom Braunom

                    Comment


                    • Napravise od Pau-a Ryan-a Anderson-a, nije dobio loptu na niskom postu.

                      Robote krv ti jebem, pa ako ne mozes sa Turiaf-om s kim mozes!?
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Kako smo se iskusno ispišali po sirotinji.




                        Comment


                        • "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • momci a odbrana?

                            Comment


                            • Lejkersi tragikomicni , mene zivo zanima sta su oni hteli da naprave s otpustanjem Browna , sa njim su mogli da imaju bar cvrstu odbranu ovako ni to nemaju. Ajde kad su ga otpustili da su doveli Zen Mastera ali Mike D'Antoni da pravi revoluciju , strucno how yes no
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • ajde sad sunce vam vase

                                Comment

                                Working...
                                X