Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slika i prilika utakmice. Daju nam sansu, mi se poseremo na nju a onda uhvate loptu i to je to. James naravno da je promasio jedno bacanje u to nisam ni sumnjao, a onda idiotski napad gde sisetina Bosh gubi loptu, pa ofanzivni skok i kraj.
    James ima najgore saigrace od svih superstarova. Kakva je to kolicina retarda i idiota na jednom mestu, to je neverovatno. Pa ne bi Playoff videli da ih napusti. Najdebilnija odluka u zivotu mu je bila da predje kod ovih pacenika!!

    Comment


    • Lebron igra sa jednima od najboljih igraca danasnjice... Ne razumijem cemu toliko pljuvanje po drugim igracima. Ja sam prvi ovde Lebronovac, ali ovakve stvari su vec previse.

      Comment


      • Tako jeeeee bre Bulsi
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Emil_LBJ View Post
          Lebron igra sa jednima od najboljih igraca danasnjice... Ne razumijem cemu toliko pljuvanje po drugim igracima. Ja sam prvi ovde Lebronovac, ali ovakve stvari su vec previse.
          Da da... Sjajni Bos i jos bolji Vejd, nikako nisu usrali sve na kraju ?

          Comment


          • Originally posted by delgado View Post
            Slika i prilika utakmice. Daju nam sansu, mi se poseremo na nju a onda uhvate loptu i to je to. James naravno da je promasio jedno bacanje u to nisam ni sumnjao, a onda idiotski napad gde sisetina Bosh gubi loptu, pa ofanzivni skok i kraj.
            James ima najgore saigrace od svih superstarova. Kakva je to kolicina retarda i idiota na jednom mestu, to je neverovatno. Pa ne bi Playoff videli da ih napusti. Najdebilnija odluka u zivotu mu je bila da predje kod ovih pacenika!!
            Kako te bre nije sramota da pises ovakve nebuloze? Prosle godine sa njima osvojio prsten, a i ovo je glavni favorit.

            Ponasas se ko neka ostavljena tinejdzerka.
            Dovedi se u red, inace neces jos dugo biti na forumu.

            Comment


            • Ocajnicki nam fali jedan centar!
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Bravo Bullsi

                A sad odoh da uzivam iz kreveta u borbi za LA

                Comment


                • Cestitam navijacima Bullsa na pobedi.

                  Comment


                  • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                    Cestitam navijacima Bullsa na pobedi.
                    tako je!!!
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                      Cestitam navijacima Bullsa na pobedi.
                      +1. Jedva cekam da im se vrati Rose pa da mogu ponovo da ih gledam

                      Comment


                      • hoce neko da gleda californiju???
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Uopšte nije lepo ni od strane navijača što je 50% njih napustilo halu pre samog kraja utakmice, kao da čuda nisu moguća... Kao da im taj tim 30 godina nije doneo prsten a ne 2 u poslednje 5 sezone ...

                          Nema razloga za toliku nervozu. Majami je definitivno najjača ekipa lige i prvi pretendent na novu titulu. Katastrofalno njihovo veče, ali u pitanju je suvi profesionalizam, nema sumnje da će to ostati iza njih, a oni će biti najbolji kada to bude najpotrebnije.

                          Šta da kažemo mi navijači Bulls-a kad nam tim odigra ovako protiv šampiona, a ladno nas dobije Šarlot.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by jevta1992 View Post
                            hoce neko da gleda californiju???
                            Jos pitas?
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ne obracajte paznju na njega, decko jednostavno ide iz jedne krajnosti u drugu, u zavisnosti od rezultata i cini mi se da mu je citav posao pisanje po forumima.
                              Sto se tice utakmice potpuno zasluzena pobeda Bulsa. Usli bolje u mec, pokazali vecu zelju i nema mnogo price. Majami kako igra ove sezone, ovo im je perfektan skor Mnogo su usli preopusteno u sezonu po principu, mi smo sampioni moze nam se. Ponekad se ponasaju kao da imaju vec 10 prstena. Moze se to veoma lako osvetiti u PO-u. Mada bolje sada ovaj poraz nego u plej-ofu u svakom slucaju
                              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                              Comment


                              • Kakav se rat vodi u LA-u . Dwight me iz utakmice u utakmicu sve vise razocarava...

                                Comment

                                Working...
                                X