Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by delgado View Post
    Jr Smith treba da dobija 3 tehnicke po utakmici, na svaki faul odreaguje odvratno. Kakvo govno jebote, nije ga Rihanna smirila ni malo
    Koma

    Lep poklon dobio Nikola Pekovic za svoj 27 rodjendan.

    Comment


    • Kako se Nene sprda

      Covek trci kontru (sto cesto radi i inace mi se to ne dopada) i izbacuje loptu Bealu u corner i ovaj pogadja tricu

      Comment


      • Znači mrzim sebe, mrzim Bruklin, mrzim što ih igram na tiketu ! Ljubo, jel Wash toliko dobar trenutno u tekmi ili su ovi dno dna ?
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          Znači mrzim sebe, mrzim Bruklin, mrzim što ih igram na tiketu ! Ljubo, jel Wash toliko dobar trenutno u tekmi ili su ovi dno dna ?
          I jedno i drugo, ali nemoj da se brines...dobijaju oni ovo. Da je Nene 100% zdrav pa i nekako da pobedimo, ali morao je Wittman da ga izvadi posle 6 minuta, iako ih rastura covek.

          Inace Bradley je izabran za najboljeg rukija sa istoka u decembru. Nisam to ocekivao

          Comment


          • Ljudi moji koliko Cousins-a boli k...c da igra odbranu.. čovek jedva čuva igrača za kojeg je zadužen, ne daj Bože da odradi preuzimanje ili da krene da spreči eventualno lagano polaganje...
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Ovi iz Washingtona ko da su u Tunguziji,nikad normalan strim da nahvatas.Dobar Seraphin,air ball sa pola metra
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Ovi iz Washingtona ko da su u Tunguziji,nikad normalan strim da nahvatas.Dobar Seraphin,air ball sa pola metra
                Jedino sto me kod njega nervira je to sto je sebican u picku materinu. Ali bude utakmica kad ne moze da promasi, mada me cudi da mu niko nije skrenuo paznju da ne mora uvek da zavrsi napad kad primi loptu.

                Odlicni smo za sad.

                Comment


                • Odavno nisam video ovako dobar protok lopte kao u zadnjem napadu bruklina
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Vidjeste li petorku Netsima?
                    Tejlor, Stekhaus, Bogans, Evans i Blace.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sta je ovo? Gledaju se Wizardsi? Siguran sam da to nema veze sa kladionicom

                      Comment


                      • Ne gledamo mi Vizardse nego Netse.Jel Jan stvarno toliko razocarenje kako ga ovaj komentator predstavi?Ljubo?
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Šteta što Mirza "ima" minutažu kakvu ima. Nadam se da će dobiti malo više vremena u rotaciju kod Karlisima.

                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Sta je ovo? Gledaju se Wizardsi? Siguran sam da to nema veze sa kladionicom
                          Ja sam već reko zbog čega ih pratim, trenutno. Ali kapiram da većina prati zbog vrhunske košarke Čarobnjaka !
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Dacha View Post
                            Ne gledamo mi Vizardse nego Netse.Jel Jan stvarno toliko razocarenje kako ga ovaj komentator predstavi?Ljubo?
                            Jeste. Unistili su ga fizicki i psihicki, ali je sigurno i sam kriv. Mada sam ubedjen da za njega i dalje ima nade...

                            Jbt 5 trojki primimo za redom.

                            Comment


                            • Ovaj Evans preslikani Elton jbt
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Kakva glupost D-Willa. Ne znam sta je pokusao sa onim postavljanjem...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X