Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Melo razvaljuje, al jbg, Blejzersi jos uvijek blizu pobjede.
    sigpic

    Comment


    • Reise jel' si ti navijac Portlanda ili samo fan Roya ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Da li je moguce da ovo rade.
        sigpic

        Comment


        • Zasto bre zasto , moglo se ici na celi napad pa onda ili za 2 pa faul da se udje u penal zavrsnicu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Prezivjese nekako.
            @Miko Portlanda naravno.
            sigpic

            Comment


            • Potpuno zasluzena pobeda. Bravo Blazers-i
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Prezivjese nekako.
                @Miko Portlanda naravno.
                Cestitke onda Ma ovo do PO-a je sve predstava , na PO pocinje bitka , velika bi stvar bila da se bude 2. na istoku i da se ima prednost domaceg parketa do finala konferencije
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Blejzersima su predvidjali 30 pobjeda maksimum, a pogledaj sta oni rade.
                  Ako sjutra dobiju Toronta, sto nije nemoguce, imaju realne sanse da se dokopaju PO-a.

                  Za neke timove i nije bas Miko.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bice zajebano, ali bio bi ogroman uspeh i veliki podstrek taj plasman u PO za mnoge igrace. Samo da imaju jednog konkretno igraca na klupi, taj plasman se ne bi dovodio u pitajne, ovako je druga stvar. Ima li ekipa namere da dovede nekog do tradeline-a?
                    sigpic

                    Comment


                    • Slazem se da bi bio veliki uspeh i red da Portland udje u PO , ja sam ocekivao prosle godine njih u PO ali se desio onaj strasan raspad u drugom delu kada su renovirali tim u sred sezone. Videcemo , donio je ovde Lilard puno toga , trebao je Portland ovog igraca
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Prica se da hoce Hiksona da trejduju. Ali kako coek igra, tesko da ce moci da se otarase od njega iako mu fali visine da igra centra.
                        Ne znam sto bi drugo mogli dat jer imaju najgoru klupu u ligi.

                        Zao mi je sto Leonard slabo napreduje samo. Odlicna sezona za prvu petorku.
                        Lilard je donio ono sto je Roj davao Portlandu proslih sezona.
                        sigpic

                        Comment


                        • Demarkus Kuzins odigrao veceras dobar mec za Kingse 21 poen i 14 skoka

                          Comment


                          • Nista dobro izgleda nova godina nije donela Lakersima. Howard ocajan, Gasol nista bolji. Sut skroz stao, trojke trenutno 1/16.. ne znam zasto MWP dobija ovoliku slobodu u napadu

                            Comment


                            • Losi Lakersi mnogo , samo Kobe igra
                              pa kad ce vise ostal ida se razmrdaju

                              Comment


                              • Joj ne vidoh luđe rezultate jedne večeri NBA-a do skoro... Lejkersi izgube od Filadelfije kod kuće - 2 facepalm. Njujork izgubi od Portlanda kod kuće - drugi facepalm, e tu sam već izneverovao i na kraju Denver onako fino složi Kliperse.Ok, Denver je vrlo nezgodna ekipa i još kod kuće pa mi to dođe ok.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X