Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Phoenix Ljubasine, Phoenix..

    Okrenuo Detroit.

    Au brate, 24-7 u drugoj cetvrtini, a jos skoro sest minuta do kraja.
    Hteo sam i njih da pomenem, ali nisam hteo da se kurcim

    Trejd Nene za Bosha? Mislim da je skroz realno

    Comment


    • Link za Miami?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Bos-Lebron sjajna kombinacija i zakucavanje.Cim se vratio Lebron,vratila se i igra.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ljubasine, Bosko ne moze ni za Duvajta Howard-a da ide.

          Evo ga batice, mada nije neki kvalitet..

          http://www.thefirstrow.eu/watch/1606...iami-heat.html
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Templa macka! Nadam se da ce ostati bar do kraja sezone.

            Comment


            • Ali koliko nama fali neko drvo defanzivno. Koliko bi olaksalo posao i rasteretilo Lebrona. Bosh ne bi mogao ni Milicica da cuva.

              Comment


              • LeBron se sprda.

                Ali odbrana je kriminalna, evo ga i Charlie V ne moze nista da promasi.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Tehnicka..

                  Jesu ove sudije postale papcine majku im jebem.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Kako su odigrali defanzivno mocno prvu cetvrtinu, 15 primljenih poena, u drugoj vec 34
                    Villanueva se pretvorio u Allena, a Allen u Sefoloshu. Lebron navikao da pisa po Detroitu... Fali Wade veceras opasno, on bi od ovog Bajnama napravio pohovanu sniclu

                    Comment


                    • Waiters i Irving trojkama vracaju Cavse u igru
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ma ajde bre, Bynum kao Jordan pored ovakve odbrane.

                        Ocaj 2/4, morace da se uozbilje u drugom poluvremenu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Do jaja kad primis 43 poena u cetvrtini od fuckin' Detroita. Taman sam pomislio posle 1/4 konacno jedna normalna gostujuca utakmica, ali... surovo sam demantovan. Villanueva, Bajnam i Dramond masakr napravise. I ova utakmica me samo podseca zasto mrzim Krisa Bosa i uvek cu - ne bi mogao ni moju babu da odbrani i takva je sisica da je to neverovatno. Calmers i Miler su jedva dobacili do trojke pri kraju 1/4... Koliko samo krsa ima u ovom timu

                          Comment


                          • Sta pogodi Irving sunce ti _ebem , sa 9m u padu trojka uz zvuk sirene , doktor
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Da Redick nije odigrao vrhunsku trecu cetvrtinu sada bi vec slavili pobedu...

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Templa macka! Nadam se da ce ostati bar do kraja sezone.
                                Garrett ? Eto, decko je odigrao super u preseasonu kod nas i mi naravno zadrzavamo Harrisa i JJ-a za koje svakako nema mesta pored Vejda, Alena i Milera, a odbacujemo defanzivno orijentisanog pleja i solidnog asistenta (odlicno bi se upario sa Calmersom + dobar je kad se steze odbrana) i ne dajemo minute Harelsonu koji je u ovom trenutku klasa za raspalom Hazlema. Mislim da menadzment Hita na celu sa Rajlijem radi ocajan posao... dizu mi pritisak malo po malo !!!

                                Comment

                                Working...
                                X