Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj sada loptu bratu Bradley-u.

    Heat je smorio, ajde jos jedan produzetak bre..

    Boze baci ciglu i pogodi molim te trenera Wizards-a, molim te!
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • ali ipak nema ovde nista vise , odnese pobedu Atlanta

      Comment


      • Ma nije kriv Wittman za ovu utakmicu. Cak je i dobro vodio.
        Nije lako igrati bez pleja. Beal maestralan u prvom, ocajan u drugom poluvremenu. Jbg, tako je to kad si rookie.
        Igramo sve bolje i bolje, samo se nadam da Wall nece propustiti citavu sezonu. Ali ako propusti bar znam da cemo dobiti prvog pika

        Comment


        • A sta je Shaun Livingston Ljubasine?

          Morace LeBron opet da pali samare Norris-u..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            A sta je Shaun Livingston Ljubasine?

            Morace LeBron opet da pali samare Norris-u..
            Nista. Crawford glumi pleja i odlicno mu ide.

            Comment


            • Kakv smesan sut ima Merion ;)

              Comment


              • Nagetsi su napravili ozbiljnu razliku , SAS blizu drugog uzastopnog poraza

                Comment


                • Pau Gasol u Prvoj petorci

                  Comment


                  • Sta je ko djavo Gasolu , ne moze nista da pogodi , a bas sa, se radovao njegovom povratku

                    Comment


                    • popravlja se brat Gasol ,
                      5 poena 3 rampe
                      Last edited by Lord Aleksoni; 19-12-12, 04:25.

                      Comment


                      • Pau genije!
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Greh je njega pretvoriti u spot-up sutera i ne spustati ga na low post.

                          edit: Kakvo zakucavanje Hendersona
                          Last edited by LeBron fan; 19-12-12, 05:37.
                          I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                          Comment


                          • i naravno ko bi 2 nego Kobe

                            Comment


                            • Hack Biyombo! Hack that bitch!
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Sad da su pametni pa da hack-uju Biyombo-a.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X