Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se plasim samo Tandera , za Clipere se ne brinme ,
    mozemo da prodjemo to , i sa DI Antoni - em

    Comment


    • Cobe car pogadja iz nemogucih pozicija

      Comment


      • Pokazace vreme,ali iskreno mislim da je Finale Zapada veliki uspeh za ovaj tim LAL

        Comment


        • atrest iliti MEta World pogadja trojku uz zuk sirene

          edit : Idu Lakersi na +15
          Last edited by Lord Aleksoni; 17-12-12, 00:28.

          Comment


          • San Antonio je standardno tu. Više od jedne decenije su uvek ozbiljni pretendentni na prsten. Pop je ustalio sistem. Ekipa koja će svaku napuniti bez problema, ali koja će odbrambeno uvek odraditi fantastičan posao. 2 ekipa sa najvećim brojem poena po meču i 12 sa najmanje primljenim, ali to oni mogu mnogo bolje, bez sumnje.

            Klipersi imaju fantastičan skup igrača, ali je trener rak rana. Kad god sam gledao te tesne utakmice, toliko su igrali smešne napade, da ono teško da mogu biti akcije ispisane u tajm aut pauzi.

            OKC je odličan tim koji se razvio godinama zajedno. Znaju kako dišu i mogu vezanih očiju da igraju a i trener obavlja odličan zadatak.

            Kod Lejkersa se sve svodi na trči i šutiraj. I tu nema neke velike filozofije. Ako te ide šut kao večeras, to je to, pobedjuješ sigurno, ako ne, dovidjenja za večeras.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Pa da,run&gun LAL...Pa za trenera LAC si uprawu,ja isto to mislim i za trenera Miami-a...on realno nije nishta poseban,ali ima skup igracha kojima realno i ne treba trener

              Comment


              • pa dobro sad jeste run&gun ,ali nije do kraja , spusta se i na Houarda lopta , raznovrsno je

                Comment


                • Kod LAL ti je 2-3 dodira sa loptom i shut...

                  Comment


                  • pa sta ima da se kombinuje

                    Comment


                    • Pa ti kazesh raznovrsno

                      Comment


                      • pa jeste raznovrsno , ali mora da se sutira kad utimu imas Cobea Brayanta

                        Comment


                        • Cobe standardno an 30+ PPG

                          Comment


                          • Ajde napisi jos jednom Cobe i neces imati vise posta na forumu, jebo te lebac, kakav Cobe, ko ti je taj?
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Pa Cobe Brayant

                              Comment


                              • Vrvt je mislio na Kobe lapsus :P

                                Comment

                                Working...
                                X