Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzaludno i pokusavaju da cuvaju Kajrija, realno se sprda s njima. Oni bre i ne igraju odbranu.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • vece///ala Pistonsi trpaju Denver

      Comment


      • Ako Kobe do kraja sedmice nekome glavu ne otkine, pa ne znam..Sa kakvim moronima covek igra, pa ovo je strasno. Unistise ih Cavs-i bez brata Dion-a.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ako Kobe do kraja sedmice nekome glavu ne otkine, pa ne znam..Sa kakvim moronima covek igra, pa ovo je strasno. Unistise ih Cavs-i bez brata Dion-a.
          Krv ti jebem na sta lici Dvajtova igra

          Irving ne vadi.

          Comment


          • Ja bre ne mogu da gledam ovakve Lejkerse

            Originally posted by Ljuba90 View Post
            Krv ti jebem na sta lici Dvajtova igra

            Irving ne vadi.
            Danas gledao dokumentarac za sezonu 01/02 Lejkersa. Pa Shek je sutirao bacanja kako je sutirao, ali se znalo ko je gazda pod kosevima. Ko je njemu mogo ovako da izbija lopte ko ovom bolidu...
            Last edited by Mladen; 12-12-12, 01:04.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Covek je nazadovao, neverovatno koliko slabo igra. Mada, treba razumeti donekle, covek je operisao ledja, docice on u neku svoju formu, sada, na sta ce to licit ostaje da se vidi, ali za sada je blago receno katastrofa.

              Nije Kobe ovo zasluzio, da igra sa ovim nazovi kosarkasima.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja bih Dvajta bez zajebavanja trejdovao.

                Comment


                • Ko ce da ga uzme Ljubasine?

                  Nece niko novog GM-a u vidu Dwight-a Howard-a. A pazi odbrane, Varejao-Irving-CJ 18-26 iz igre.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • A realno

                    Ajde da sad gledam jos vecu bedu od Lakersa...

                    Comment


                    • Chucky Atkins, Stanislav Medvedenko i druzina iz 04/05 su ekipa za ove bre
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Koliko mi ne znamo sta cemo u napadu, pa to je smesno, 4 asistencije za poluvreme, ej 4 bedne asistencije. Uz to 13 izgubljenih lopti, igramo kao da smo zadnja ekipa u ligi Odbrana takodje potpuni raspad..

                        Comment


                        • Jebu ove evroligaske ekipe ne vade. Samo nek jebu, puno mi srce kad vidim tuzni izraz lica Brkatog. Ne moze da spusti nijednog evroligasa ispod 110.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Jebu ove evroligaske ekipe ne vade. Samo nek jebu, puno mi srce kad vidim tuzni izraz lica Brkatog. Ne moze da spusti nijednog evroligasa ispod 110.
                            On ni ne pokusava da ih spusti, nego da da vise poena od njih.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Lep kos Beala

                              Nene opet nece da doda u kontri i naravno nema poena. Pa mater ti jebem jesi ti plej ili centar?

                              Comment


                              • Dobija ovo Kobe. Ostali samo treba da igraju odbranu i da ne diraju loptu u napadu.

                                Comment

                                Working...
                                X