Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se cini da je bio goaltending.. jebes li ga, bas blizu je bilo.

    Comment


    • Kakvo 'divno' vece .. Pobedise odvratni Gromovi, a bogami ce i Lejkersi, Majami izgubio od najgore ekipe u ligi posle LeBrikovanja..

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Meni se cini da je bio goaltending.. jebes li ga, bas blizu je bilo.
        Sumnjivo je, ali bilo je jos par cudnih odluka...ali nebitno Wizardsi su pobedili

        Comment


        • Nema Mekinje da ga pitam kako mu ide pracenje ovih evroligasa.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Z-Bo zivotinja, 30 poena i 17 skokova...
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Aj D'Antoni budi pametan sad i stavi Howarda na klupu.. nego nema nista od toga

              hahahahah sta rade oni
              Last edited by p4p1; 05-12-12, 03:20.

              Comment


              • Poceli ovi smaraci s hack-ovanjem. Ucice Tatici jedan od onih suteva s pola.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Svaki napad Dwight na liniji za slobodno, a tele ne moze da ubode dva do prekosutra...


                  EDIT: Evo pogodi oba.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Neko sumnjao da ce Kobe da pogodi? Idemo Kobe jos po jednu

                    Opet izgubismo dobijenu utakmicu.. a u pm
                    Last edited by p4p1; 05-12-12, 03:38.

                    Comment


                    • Kako je pokidao Z-Bo, nestvarno znaci. 38 poena i 22 skoka, brat pocepao Suns-e.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Xaxaxa . Nisam ni sanjao da ce ovako dodji do druge pobede . Protiv Miamia eeeeeeeh .

                        Ali dobro je . Za samopouzdanje super.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Dali ima izlaza za LA?

                          Comment


                          • Drugari, ima li neko dobar strim za Atlanta-Denver ?

                            Comment


                            • http://www.rojadirecta.me/goto/shows...com/p/st1.html

                              Comment


                              • Kobe je upravo postao 5. igrac u istoriji NBA koji je postigao 30.000 poena.

                                Comment

                                Working...
                                X