Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, Singlera tesko sere. Dako ne pocnu da trpaju i ostali role playeri.
    Batum je stao u posljednje 3 utakmice, kao da je izgubio samopouzdanje. Nadam se da ce ga krenuti malo jer Blejzersi ne mogu bez njega.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Leonard u svaku utakmicu sve bolji, jos ima sut , a visok je 216. On ce sila da bude izgleda.

      Pogledaj kakav kos Maksila, ispade Dramondu iz ruku i pravo ovome u ruke da da kos.
      Kad sam ja to pricao?

      Comment


      • Jbt kada ce D-Will poceti da daje koseve. Anthony, Monroe i on vise na tiketu...
        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

        Comment


        • Uci brzo, nadam se da ce i odbranu da pojaca. Los je u cuvanju igraca na postu, a i nema neki tajming.
          sigpic

          Comment


          • Sto radi Vilanueva nocas, a taman sam pomislio da ih stizu Blejzersi.
            sigpic

            Comment


            • Morao bi bre od ovog Bartona da postane solidan role igrac.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Morao bi bre od ovog Bartona da postane solidan role igrac.
                Ja se nadam ove sezone malo vise da ga pusta, jedini igrac koji moze bar 10 poena sa klupe da ubaci.

                Uhvatili Blejzersi momentum, nadam se da nece da stanu. Jos je i Monro na klupu.
                sigpic

                Comment


                • Ocigledno je da Barton zasluzuje mnogo vise minuta. Pogotovo sto moze na vise pozicija da igra.

                  Dobra tekma.

                  Comment


                  • Konacno dobra partija klupe Blejzersa. Leonard, Barton i Prajs odlicno igraju i cak su ubacili citavih 18 poena, a jos 3 minuta do kraja 1. poluvremena. Najvise sto je klupa Blejzersa ubacila ove godine je 19 poena, taj rekord se rusi veceras.
                    Konacno i Batum da pogodi nesto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako igra Knight

                      Mnogo gotivan igrac.

                      Comment


                      • Najt ubija veceras, i Singler isto bez greske. Lilard je totalno van ritma, nista ne moze da mu udje. Al je doslo vrijeme da klupa igra dobro, pa su Blejzersi u igri.
                        sigpic

                        Comment


                        • Klupa je najveca boljka Blazers-a ove sezone, ali odradili su zasad odican posao. Podseca me ova ekipa na Boston od prosle sezone sa onim silnim povredama. Starteri daju 90-95% koseva, a klupa ako nesto ubode, dobro je. Mora Hickson da pridoda nesto u drugom poluvremenu, bas skroman njegov ucinak.
                          sigpic

                          Comment


                          • Wizardsi kao da jure proslogodisnji rekord Bobcatsa.

                            Kad nisu imali jaja da urade postenu tranziciju ekipe,
                            sad im se ovako vraca.

                            Moram u kafanu na rodjendan, pa ni veceras necu moci
                            ispratiti NBA kako dolikuje. Vec sam postao kritican, jako.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Kakav ocajan start. Lilarda nema nigdje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Varejao na poluvremenu 12 skoka, ne znam za statistiku, ali verovatno najbolji skakac u ligi.

                                Comment

                                Working...
                                X