Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obzirom na to da je ovo jedna od prvih utakmica Majamija koje gledam ove sezone, ne mogu donijeti pravilan sud o njihovoj igri u toku sezone, ali citajuci stvari sa neta i gledajuci highlights-e zakljucujem da je ovogodisnja ekipa Heata daleko SPOSOBNIJA i LEGITIMNIJA za uzimanje prstena. Vidi se ta uigranost i kosarkaska kohezija koja od njih pravi jednu od najjacih ekipa trenutno. Prosle godine je ona bila znatno manja.

    Comment


    • Ofanzivno, po broju postignutih poena najmocnija ekipa u ligi, sa dobrim protokom lopte. LeBron nikad bolji, dovoljno je da se baci pogled na njegovu statistiku.

      Ono sto im najvise zameram je broj dozvoljenih poena protivnicima do sada. U proseku nesto malo manje od 100 poena
      Last edited by Mladen; 25-11-12, 01:10.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Takodje. Jesam navijac Majamija, ali objektivno govoreci, oni jos nisu konzistentna ekipa. Od prosle godine se ta konzistentnost u ogromnoj meri povecala ali to jos nije dovoljno. Radi se o tome da oni mogu dobiti Oklahomu, Lejkerse i ostale jake ekipe, ali mogu doci Bobove macke i unistiti ih. To meni nije bilo jasno od kako su se okupili. Mada, samim tim sto se od prosle godine ta situacija znatno popravila, to mi govori da ce i u narednim sezonama biti sve bolje i bolje.
        I sad najjace: GO HEAT! Hahahaha

        Comment


        • cuvaj to GO HEAT za play-off

          Elem, da prosle godine nisu uzeli prsten, mislim da bi ceo taj projekat propao. Ovako, bogati za to veliko iskustvo, sa samopouzdanjem na najvecem nivou, a uzimajuci u obzir kakve igrace u timu imaju, sa sve masinom LBJ-om koji igra kao da tek treba da dokazuje nesto, mislim da im, barem na istoku nema ravnih. Mozda, i nadam se da ce im najveci problem, i tim koji im moze pokvariti sve planove biti Chicago, sa sve Derrick-om.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Katastrofalno vece za Clippers-e. Ni pauza u poluvremenu im nista nije znacila. Nastavili su tamo gde su stali. 28:12 u trecoj deonici na 2:10 do kraja.

            Inace, evo stream-a za Lakers-e ko zeli

            http://www.rojadirecta.me/goto/zonas...me/canal-4.php
            Last edited by Mladen; 25-11-12, 01:43.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Mir u svetu ON FIRE
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Robot glumi Duncan-a.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Mladen View Post
                  Mir u svetu ON FIRE


                  Bas veceras kad pocesmo da pricamo nesto lijepo i dobro o Heatu, on gubi od raspalog Klivlenda (bez Irvinga) 10 razlike na poluvrijeme

                  Comment


                  • Mene zapravo iznenadjuje globalno njihova igra u prethodna 3 meca od kada igraju bez Kajrija. Mislim, pogledaj Wizardse. Oni su maltene ocajni bez Wall-a, i kad budu tu negde nadomak pobede protiv sebi ravnih oni zabrljaju. A Cavs-i su 3 utakmice bez Kajrija odigrali jako dobro. 2 izgubili, ali tesno, cak su i dobili Filu u back-to-back.

                    Ne pratim trenutno taj mec, ali gledajuci statistiku mislim da ih trenutno ovaj sut za 3pt drzi tu gde jesu. Mada nekako ne sumnjam da ce Heat da preokrene ovo.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Neverovatno koliko je Meta izdominirao ovu cetvrtinu. 6/7 iz igre, od toga 4/5 za 3 i 16 poena u prvoj cetvrtini. Globalno, Dallas nije imao odbranu za ovakav napad Lakers-a. 65% iz igre. Naravno, pogadjajte ko je najvise pokvario procenat
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Au kakav comeback Heata...prvo trojka Lebrona pa Allena. Odlican kraj.

                        Comment


                        • Wizardsi ukleta ekipa ove sezone, opet ce izgubiti tesnu utakmicu Navijam da ubace sad trojku samo zato sto im je dobar DJ.

                          Edit: Evo napokon malo srece i za njih, 3 bacanja, kakva glupost Sarlota sad kad ubaci 2/3
                          Last edited by p4p1; 25-11-12, 02:56.

                          Comment


                          • Nece Wizardsi izgubiti ne ne!

                            Ne sokole ove noci. NE!
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • jedan je d wade stop babe
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Opet se izvukao Miami, Ray Ray to the rescue.

                                Comment

                                Working...
                                X