Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bruka koliko je jak Memphis.

    Comment


    • Kako ce Z-Bo da siluje Crvenkapu. Nije mogao Chuck-a Hayes-a da sacuva preksinoc.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Bruka koliko je jak Memphis.
        odlicna ekipa prava kolektivna

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          Kako ce Z-Bo da siluje Crvenkapu. Nije mogao Chuck-a Hayes-a da sacuva preksinoc.
          Z-Bo zivotinja..trpa ih Z-Bo na sve strane
          Last edited by najob; 24-11-12, 01:27.

          Comment


          • Sramotna igra Lakersa, pogotovo u napadu.

            Gasola treba ubiti.

            Comment


            • Ajde Erni goni ove tvoje, nek' spuste na 5 da mogu da gledam drugo ko covek.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • moze neki dobar link za stream new york - houston?

                Comment


                • Originally posted by Boris View Post
                  moze neki dobar link za stream new york - houston?
                  http://www.rojadirecta.me/goto/zonas...me/canal-5.php

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ajde Erni goni ove tvoje, nek' spuste na 5 da mogu da gledam drugo ko covek.
                    Obrati paznju na Speights-a, uvek igra dobro protiv Lakers-a. Nesto kao Jarrett Jack.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Griffina krenulo samo neka tako nastavi.

                      Comment


                      • auuu kakvo je ovo gazenje Mekinjo prelazimo na Indianu

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          copy-paste u browser

                          sop://broker.sopcast.com:3912/134510

                          Mekinja se izgleda ipak odlucio za Paparazzo lov na Pinku.
                          Bolesno dobra slika, ali mi zapuca na svakih 30 sekundi. Net od 10MBita nije dovoljan?
                          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                          Comment


                          • Originally posted by Gologuzan View Post
                            Bolesno dobra slika, ali mi zapuca na svakih 30 sekundi. Net od 10MBita nije dovoljan?
                            Dovoljan je, zacekaj malo, vremenom postane bolje.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • http://www.balkansport.info/index.php reg se ovde...uvek bude brutalna slika...sad ima Memphis-LA

                              Comment


                              • na ovom linku sto je najob postavio za new york ima i lakers-memphis, samo na kanalu 4, odlicna je slika !

                                Comment

                                Working...
                                X