Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije trebalo da bude continuation, napravio je dribling, al`ajde.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Irving 0 asistencija za 34 minuta

      Comment


      • kad li cemo poceti da igramo odbranu vise.. Otvorili sa 9-0 , pa se raspali, pa na kraju Lbj i Bosh kao nesto vratise nas u igru i na -1 smo na ht. U napadu je to ok, ima dosta njih da pogodi, al odbrana i skok prakticno ne postoje... Valjda ce LBJ da ih pogazi u II poluvremenu, drugaciji nacin za road win i ne postoji..

        Comment


        • Sanders ce biti jeben igrac ako se dobro izbrusi.

          Comment


          • Kakvi mucenici. DOdjemo do +15 i ovi ladno stignu to za 2 minuta Bez Lebrona i Vejda ova ekipa ne bi mogla ni u Evroligi da se takmici. Kakvi su jadnici Cole i druzina, strasno.

            Comment


            • Tako je bre Mario, ajde trgni se malo, nabodi nesto. Mora i vise akcije da se prave za njega, skroz ce da zamrzne pracku

              Comment


              • Kakve mi idiote u ekipi imamo. Calmers, Cole ovo je strasno. Kakva govna ! Pa mi sve cinimo da damo Sansima pobedu

                edit : Dobro je dobismo na kraju i ubedljivo. 2 bitna bacanja Zmije, pa Lbj 1 na 1 protiv Gortata spin-move i posle laganica.. Nije bio Lebron dobar danas, videlo se da je bolestan, ali se borio kao lav i dosao do 20p 7sk i 4-5as ovako kljakav. Bosh je danas bio odlican, ponovo sve utrpavao sa distance, Ray Ray opao u formi kao sto se vidi, Mika i Batica solidni (ponovo 4 trojke ubacio Shane) a Norris, Rio, Haslem i Lewis katsastrofalni. Bitna je pobeda, relativno uspesno se zavrsio ovaj road trip sa 4-2, vise nije ni moglo. Od ova 3 poraza sto imamo, sva 3 su bila nakon back2back veceri i to prve. Za sada sezona ide sasvim OK
                Last edited by delgado; 18-11-12, 04:28. Reason: dodatak

                Comment


                • Je l' gleda neko Pacers @ Knicks? Obe ekipe ne mogu nista da ubace, utakmica je veoma traljava.

                  Comment


                  • Hibbert ove sezone neprepoznatljivo lose igra, ali mislim da je ovo vec sto pruza dno dna, 2/9 iz igre sa 6 turnover-a.

                    Comment


                    • poceli Kingsi

                      Comment


                      • Upravo ih pustam, nisam ih pratio ove sezone. A i zelja mi je da gledam malo Tyreke-a.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Kavko pametno istrcavanje Evans-a !
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Kako lepo igra Lopez!
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Zasto Bajnam ne igra za Filadelfiju!?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • za Bajnama je najverovatnije zavrsena sezona u 2012 godini Koleno ;)
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X