Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ellington i Pondexter klupu da bace na kos usla bi.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • sta bi ovo..ugasi Bayless svetlo

      Comment


      • Auuu jeboteeee pa dal je moguce da se Allen ovako raspada sunce ti jebem Ellington sta nam napravi boze sacuvaj...

        Comment


        • svega mi sam znao da ce Ray popiti bananu,ne mogu da vjerujem jbte

          Comment


          • lik koji prosecno belezi 5 poena, sad ubacio skoro 20. Kakvo cudno vece...
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • ako majami ovo okrene .. svaka im cast

              Comment


              • Ma idi Wade u kurac bre, vidis da nece nista da udje, sta sutiras onda bre?

                Ma ovo je smesno, LeBron kada promasi ovoliko bacanja opet, ja cu prestati da gledam kosarku.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Kad se setim samo kako je Cole unistio Boston na pocetku prosle sezone. Neverovatno je koliko praznoglav igrac. Ellington veceras zakopao Heat.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ellington 25 poena, o majko Bozija.

                    7-11 sut za tri.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • tatica Rudy...trpaj magare dok je u blate....tako jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

                      Comment


                      • rudi gej je na vatri elington?

                        Comment


                        • ja kapiram da je Majami njegova kuca, njegov tim, ali da ga drzis u igri iako se raspada od samog pocetka, ne radi nista konkretno, sutira kao debil, pa onda jos trazi neke nepostojece faulove, ne razumem. A sve ovo mi je toliko smesno i tuzno da imam osecaj da gledam Charolot a ne Majami.

                          Laku noc ljudi, ne vredi gubiti vreme vise na ovu odavno resenu tekmu
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Ne vredi, odigrali smo katastrofalno. Osim LBJ i Bosha niko nista, Wade, Allen uzasni, ostali nista, a i LBJ se blamirao sa bacanjima, dal je moguce jebote

                            Comment


                            • Rudy Gay prvo po burek James pa onda mu ukucao glavu

                              Comment


                              • ajmo bre na 30+...

                                Comment

                                Working...
                                X