Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuuuu kako nas izmasakrirase Nema nista bez Centra, ovakva masakriranja u gostima bice cest slucaj ako se ne dovede visoki igrac. Ova skupljanja otvaraju protivnicima prostor i svi ce da nas napakuju. Bacanja, sut, sve je danas uzasno. Mrs u picku lepu materinu

    Comment


    • Pa nema veze centar sto se danas Miami nije pojavio na utakmici. Ovaj Memphis je pucao od Heat-a i sa 30+ razlike bez centra. Heat jednostavno ne moze nista da ubaci. Shane drugi mec za redom sav nikakav. Bice bolje.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • U 3 od 6 utakmica Majami je zaostajao na poluvremenu, naravno, jedino posle Nju Jorka nije pobedjivao. Medjutim i kada je zaostajao, to nije bilo ovako katastrofalno. Nista nije nemoguce, ali s ovom igrom, drugi poraz je jako blizu.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Waiters igra k'o mator.

          Comment


          • Nerviram se jer nas ponizavaju. Nemanje centra i jeste problem, udvajaju se Z-BO i Gasol i ostaje mnogo prostora za trojkase. Nema more nista bez centra, jedino ako im opet padne Oklahoma u finalu. Sta mogu Bos i Batije/Hazlem/Luis protiv Gasola i Dvajta na primer ? Rajli, pamet u glavu..

            Comment


            • Ne postoji nacin da Majami nabavi krstenog centra.

              Comment


              • Vec na pocetku se vidi koliko ce dobar duel biti Westbrook - Irving. Toliko potcenjivanja Waiters-a na pocetku sezone, a on je iza Lillarda najbolji rookie po meni. Maestralan je.

                EDIT: Nakon odlicnog pocetka Cleveland-a uzvraca Oklahoma. Kako Martin sutira ove sezone
                Last edited by colke995; 12-11-12, 00:36.
                sigpic

                Comment


                • Ali neverovatno mi je koliko je Waiters popravio sut.

                  Na koledzu se oslanjao u glavnom na probijanje ka kosu.

                  Comment


                  • Rio pokazao da nema gram mozga u glavi.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • de gledate majami>>?

                      Comment


                      • Pa kad nece da amnestiraju JJ ili Joela koji ne sluze nicemu. Ne znam sto nisu zagrizli za Milicica, kolko god da je propao, posluzio bi samo tako. Taman se malo povezasmo i odmah 9-0 serija Memfisa, ovo je bolesno kako sutiraju.

                        Comment


                        • auuu kako mi vade zivce,naprosto neki igraci izgledaju kao amateri,na celu sa Mariom

                          Comment


                          • Ma ne moze niko nista da ubaci. Ray Ray ciste trojke fula, to se u zivotu jednom desi..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • dajte link za Miami jebo vas pas

                              Comment


                              • Ae mi ti nadji jedan nacin da se dodje do centra koji nije kurton. Milicic jeste kurton

                                Comment

                                Working...
                                X