Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je potcenjen mali Roddy, igrac i po.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Rick Carlisle odlicno ukomponovao ekipu, cak iznenadjujuce odlicno.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Slobodna bacanja

        Bas bas ocajni Lakersi. Sve sve, ali ovakvi problemi sa skokovima, svasta.. videcemo koliko ce trebati da proradi taj Brown-ov napad, ako proradi bacanja valjda ne mogu bas ovoliko ocajno uvek da sutiraju. Trebace ocigledno vremena da se kockice sklope, koliko je Brown kompetentan da ih sklopi, nisam siguran
        Last edited by p4p1; 31-10-12, 05:01.

        Comment


        • J*b*m ti Princeton Offense, i debelog krmka koji nema smisao za head-coach-a, vratite Phila!

          Comment


          • Originally posted by LejkerBoy View Post
            J*b*m ti Princeton Offense, i debelog krmka koji nema smisao za head-coach-a, vratite Phila!
            Nema potrebe za nervozom, tek je 1. utakmica, bice bolje

            Comment


            • Sto rece jedan, Mike Brown je uspeo od Nash-a da napravi Derek-a Fisher-a za manje od mesec dana.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Sta se prati veceras? Ja krecem sa Filadlfijom dok mi ne krenu Bulsi u 1
                sigpic

                Comment


                • Takodje Philly, pa Bulls-i. Zanimaju me Kings-i, malo manje Bulls-i bez Rose-a, ali ajde.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ja cu najverovatnije da pogledam malo Rockets-e da vidim kako ce sve to da izlgeda sa Harden-om pa onda od pola 4 na Grrizlies-e i Clippers-e
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Heartbreak View Post
                      Sta se prati veceras? Ja krecem sa Filadlfijom dok mi ne krenu Bulsi u 1
                      Sve.
                      sigpic

                      Comment


                      • Je l' opet treba da se zakljucava ova tema? Pa majku mu ispostujte naziv!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by RRondo9 View Post
                          Sve.
                          Ali bukvalno. Ima do 6 da gledam basket

                          A pocinjem sa Philly-Denver. Mnogo dobra tekma ce da bude.

                          Comment


                          • Denver odlicna ekipa..lagano bi trebalo da predju ovo

                            Comment


                            • U dilemi sam da li da pocnem sa Torontom ili Denverom.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                A pocinjem sa Philly-Denver.
                                I ja tako mislim. Bas me zanima kako ce sve to da izgleda.

                                Prosle sezone sam bas voleo da gledam Denver. To su bile tekme sa po 6 kontri u jednoj minuti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X