Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da rezimiramo: klupa Heat-a je dobila SA. U timu se mora naći mesta za Temple-a, Harris-a, Carney-a, Rashard-a i Harrellson-a. Za Allen-a i Zmiju se ne brinem mnogo jer će njihova igra dosta zavisiti od KRALjA. Drago mi je da sam video pomak u napadu kod Wade-a.

    Cole i Dexter bi trebali više da odmaraju i treniraju. Obavezno im smanjiti minutažu.

    Biće ovo dobra sezona. Lov na još jednu titulu. Let's Go Heat!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • au sta reci.. Kakav mocan zavrsetak ove prelepe utakmice ! Jedno veliko bravo za nase iskusne prangijase Milera, Luisa i Baticu. Kombinovano 10 trojki, Miler 4, a ova dvojica po 3. Luis ukupno 15 poena, fantastican je bio danas. Zatim jedno veliko bravo za mladi trio Temple-Harris-Harrellson, fenomenalni su bili danas. Kada Templ ima loptu , oseca se neka sigurnost, ima osecaj za pravovremeni pas, asistenciju, ima sasvim solidan sut i dobar je defanzivac. Mnogo bolje izgledamo sa njim na parketu , konacno pravi plejmejker u Majamiju. Harris danas odlican, odlicno probija, imao je i jednu sjajnu fintu pa skok-sut, energican je, odlican je za tranziciju i brzu igru, a Harelson je sasvim solidan igrac na poziciji 4/5, inteligentan, smiren, stalozen, kako je smekerski dao onu trojku koja je odlucila pobednika ! Pakuje zicere koje dobije, skace, bori se, zaista veoma pristojan igracic.
      Wade bio odlican u prvom poluvremenu, posle odapeo neke nerezonske suteve i odmarao ga Spo, sasvim ocekivano. Bice on on ove sezone.
      Utakmicu su dobili njih 7orica, ostali me nisu impresionirali. Cole je dosao do 10 poena, ali je mnogo mnogo jeftinih lopti retardirano izgubio, Pittman je dosao do 6 poena i jedne monstrouzne blokade, ali glupi faulovi su njegov trejdmark, pa onda one 3 sekunde kada je Miler posle sjajne finte dao trojku nije se vazila ta trojka zbog njegove gluposti. Jednostavno, i Cole i Pittman su igraci koji imaju neke poene u rukama, ali njihov negativni ucinak sve to potire u minus. Ja njih ne bih stavio u roster. Eto, danas su imali kombinovano 18 poena, ali ko zna koliko su kostali Heat negativnih poena svojim glupim potezima.

      Allen i Bosh veoma losi danas. Allen ocajan sut iz igre, 2/8 , nabo jednu trojku i 2 dvojke, ne sme ovoliko lopti da trosi. 2-3 trojke po mecu su za njega sasvim dovoljna konstanta, on ne sme imati loptu u rukama vec samo treba da koristi otvorene suteve koje mu budu ostavljali saigraci. Bosh samo 6 poena i jedan jedini mizerni skok, odaje utisak jednog rotacijskog igraca. Ne znam sta vise da mislim za njega, previse je vremena proslo da bih i dalje imao vere da ce da postane superstar u ekipi.

      Sve u svemu, ne da nije lose, nego je odlicno. I Bez Kinga ova ekipa deluje jako dobro i popunjeno. Definitivno ocekujem trece uzastopno finale, ali je dug put do toga. Treba ovde jos dosta stvari da se izdefinise i poslozi. King je barem 60% ove ekipe, krpi mnogo rupa u odbrani i skoku i to se danas videlo.

      Comment


      • @delgado

        Sve se slažem. Mislim samo da će 'Bron i Wade da "izguraju" Ray-Ray-a i Bosh-a. Bitno je da imamo backup-ove na svakoj poziciji i da konačno ova ekipa deluje kao tim tj. da KING ne mora da igra za petoricu. Još nismo videli Rio-a (ako mu 'Bron dozvoli uopšte da igra ), Joel-a i Haslem-a. Očekujem da će protokom vremena ovo postati toliko moćan tim da će bukvalno gaziti. Opet kažem, sve osim velikog finala je poraz.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Temple definitivno zasluzuje mnogo veci prostor i minutazu od retardiranog Norrisa. Decko ne samo da razume igru i koristan je na obe strane terena, vec i on ima sasvim solidan sut sa 3 poena i sa distance. Ima 26 godina i definitivno je on pravi izbor za back-up play-a, posebno sto je pass-first play za razliku od Marija.

          Comment


          • Chicago vodi protiv Oklahome sa 9 razlike na poluvremenu, doduse, za OKC ne igraju ni Durant ni Westbrook. Boozer odlican, Hinrich sasvim pristojan. Oni draftovase Teague-a, a decko ne ulazi u igru. Je l' u pitajnu neka povreda ili nesto drugo?
            sigpic

            Comment


            • Stizu Bobketski, koja krs postava sada igra Ray Ray ubacio 2 trojke, sa kakvom lakocom se podize na sut i puca..

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Chicago vodi protiv Oklahome sa 9 razlike na poluvremenu, doduse, za OKC ne igraju ni Durant ni Westbrook. Boozer odlican, Hinrich sasvim pristojan. Oni draftovase Teague-a, a decko ne ulazi u igru. Je l' u pitajnu neka povreda ili nesto drugo?
                Treci plejmejker, bice i cetvrti.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Melo 1/9 za 10 minuta
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Какав уметник.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • E ljudi moze pomoc ? Teo sam da se prijavim za onaj nba league pass za veceras da mogu da gledam miami boston al nece trazi mi master i visa il sta vec al ne kontam sto kad je besplatno... jel ja nesto ne znam il... ? zna neko da mi pomogne ?

                      Comment


                      • I ja sam TEO, al` nece.

                        Comment


                        • Linak za Cavs-e


                          http://www.rojadirecta.me/goto/tv4.kozreload.eu
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Meni sve stopa u pm koji je ovo qrac
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Meni sve stopa u pm koji je ovo qrac
                              Kamatna stopa.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Vidi ga Big Baby Davis kako najvljuje igrace za utakmicu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X