Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako samo Miler i Wade deluju svezije i zdravije, odmah daje rezultate. Wade leti po terenu, a Miler 4 nabode 4 trojke! Odlicno igraju i Dexa i Luis, a Batica naravno ne masi trojke

    Comment


    • Wade-Battier za 3, pa Harrellson prikucava pa Wade pravi haos kroz odbranu SA. A igra se onako, sa pola gasa i to uglavnom role igrači. Vrlo sam zadovoljan.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Na kraju Sparsi smanjise, ali ja sam prezadovoljan kako igramo. Miler i Batije sacuvali pracke, Miler samo da bude zdrav i ima da pokida ovu sezonu suterski, Batica sigurna 3&D opcija, Lewis me iznenadio agilnoscu, masio je trojke, ali je dao 4 poena, imao jednu super asistenciju za Dexu, reagovao u odbrani par puta. Bas mi se svidjaju Temple i Harrellson. Temple je pravi plejmejker, ima taj PG instikt, solidan sut, dobar u odbrani, visinu, a Harelson sasvim solidan skakac i veoma inteligentan igrac. Dexa ako bude radio na svom telu i fitnesu moze da bude veoma koristan. Gledajuci i Curry-ja koliko se popravio sad mi zao sto smo ga sutnuli.

        Bane, kako se tebi cine ove novajlije Temple, Harrellson, Carney, Gladness ? Nas roster stvarno postaje sve dublji i dublji

        Comment


        • Originally posted by delgado View Post
          Bane, kako se tebi cine ove novajlije Temple, Harrellson, Carney, Gladness ? Nas roster stvarno postaje sve dublji i dublji
          Primismo olako ovih 5 poena na kraju ali ok. Sve je ovo samo zagrejavanje.
          Meni se Temple dopada. Što kažeš, pravi plej. Imao je par finih dodavanja, nije siledžija i čini se da ume da razmišlja. Harrellson mi je sasvim ok backup za Bosh-a. Ako dodamo Dexter-a i Anthony-a još ćemo i da napunimo reket. Ali najbitnije mi je da su se dobro uklopili i da igraju kao da se poznaju već odavno. Za Carney-a i Gladness-a još nemam neko mišljenje ali generalno imamo roster koji je jači od prošle sezone i sve osim velikog finala biće poraz za Heat.

          Allen još traži igru ali mislim da će i to doći vremenom na svoje mesto.
          Last edited by Branislav; 20-10-12, 22:03.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Pogadja i Ray za 3 konacno Danny Green se raspucao, ne moze da promasi, 72-72 trenutno. Allen jos treba da nasteluje taj sut, kao i Lewis. Miler i Batije su fantasticni, a jos cekamo da vidimo partije Calmersa, Haslema i Joela. Ako bi Haslem uspeo da povrati svoj mid-range, bili bismo izuzetno mocna ekipa

            Comment


            • kakav raspad u drugom poluvremenu.. stalno se pitam hoce li Bosh ikada pokazati da je treci superstar u ovoj ekipi, ali izgleda nista od toga. 2 superstara i gomila solidnih igraca

              Comment


              • Originally posted by delgado View Post
                kakav raspad u drugom poluvremenu.. stalno se pitam hoce li Bosh ikada pokazati da je treci superstar u ovoj ekipi, ali izgleda nista od toga. 2 superstara i gomila solidnih igraca
                Biće to dobro. KING je nosilac ovog tima i pored njega svi igraju bolje. Ne može njega da menja Allen u prvoj petorci i da se tako igra cela 3 četrvrtina. Mnogo bolje je izgledalo ono sa rotacijama. Ali Spo verovatno pokušava da što više razigra Allen-a.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Norris Cole je retard. Masina za gubljenje lopti. Temple MORA BITI DRUGI PLEJ OVE EKIPE !! Mali je brz kao munja, ali je glup za desetoricu. Baca lopte u bunar sto se kaze, masi zicere i definitivno ne treba vise gubiti vreme sa nekim ko nikad nece biti dobar igrac. Bosh prima koliko i James i Wade a igra za klasu losije. Ja bih pokusao trejd za Bajnama dogodine.

                  Mileru i Batijeu svaka cast, ispangijali su ga za medalju. Odlicne partije su pruzili i Temple i Harelson, ali nisu nagradjeni minutazom. Cole, Allen, Bosh - kriminal.

                  Comment


                  • @delgado

                    Još od prve preseason tekme pitam se zašto je Cole u prvoj petorci? Ne razumem šta Spo pokušava sa njime. Za Allen-a mogu da shvatim da pokušava da ga uigra jer je vrhunski igrač i Bosh će doći na svoje ali ovaj mali je ...

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Evo sada ova akcija Temple-Lewis za 3. Koliko bolje izgleda nego kada je Cole u igri i još sada Miller. Cole napolje, Allen da se uigra što pre.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Luis je jebeno odlican ! Mnogo bolje deluje od Alena, ne samo ove 2 trojke i 10 poena, nego kompletan ucinak na terenu je zaista impresivan. Harris i Temple su stvarno odlicni, inteligentni igraci. Ja bih izbacio Norisa iz ekipe! Mozda je atraktivan, brz i igra lepo na oko, ali on je kao krava koja da 10l mleka i prospe kanticu. Jednostavno je preglup za ozbiljniju kosarku.

                        Comment


                        • Čoveče, Harris i Dexter kroz odbranu SA. Ko bi rekao. Ali razumljivo. Mladi momci, žele da se dokažu, žele svoje mesto u timu, veću minutažu... A ovaj SA će LAL i OKC da speru kao blato sa cipele.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Previse je los Dexter, previse gluposti pravi, kao i Cole. Temple i Harrellson su mi mnogo bolje i sigurnije opcije! Ja bih nju dvojicu ubacio umesto ovih i otvorio bih mesto za Karnija i Harisa. RASHARRD UBIJA

                            Comment


                            • Kada nije tu Miller onda je Rashard!

                              Slažem se za Temple-a i Harrellson-a. Verovatno će tako i biti kada krenu ozbiljne tekme.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Rashard, Miler i Batije su SABILI,IZULI,POKIDALI ovu tekmu. Kakve pracke imaju, pure gold.
                                Nikako da se pomerimo sa 95, steta, verovatno cemo izgubiti ovo. Ali igra role playera definitivno obecava. Rashard je veliko pozitivno iznenadjenje za mene, sacuvao je sut, a i sasvim je dobar u odbrani i skoku. Allen je katastrofalan, ali Ray Ray je to. Nema sumnje da ce on igrati sve bolje kako sezona bude odmicala. Bosh me brine. Ne sme vise da igra toliko lose. Pocinje da igra trecu sezonu za Hit, ne sme sebi da dozvoljava pilicarske partije.. Prosle sezone je bio bar 20% losiji nego pretprosle.

                                TEMPLE ZA HARRELLSONA, POTOM TEREL! BRAVO MOMCI

                                Comment

                                Working...
                                X