Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Samo ti gledaj, molim te. Navijao si za NY pa za Indiana-u pa za SAS pa za Boston i svi ga popljugali. Ostani još jedno poluvreme, molim te.
    i ti ga pretera , za New York sam naravno navijao svim srcem protiv Majamija zato sto volim NYK a za ove ostale jer ne volim Majami samo je to vise bilo simptaisanje nego navijanje.
    Pa jedina sansa za OKC je da odem spavati , mozda naprave preokret

    edit : kad sam ja navijao za SAS
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Cekaj da te LBJ ne zapali to napisi minut pred kraj kad bude bilo 10+ za Majami.
      izvin'te ali ne mogu da docekam tu titulu!
      bb0-dwyane wade-lebron james-miami heat

      Comment


      • Originally posted by bb0 View Post
        izvin'te ali ne mogu da docekam tu titulu!
        ne trci pred rudu
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • nista nije gotovo. Oklahoma se ne sme otpisati ni u jednom trenutku. Odigrali smo odlicno a opet 10 razlike nije prevelika prednost.
          LET's GO HEAT

          Comment


          • kad ce vise drugo poluvreme,ne mogu vise da cekam
            bb0-dwyane wade-lebron james-miami heat

            Comment


            • Krv vam hebem ne lozite se! Ima jos celo poluvreme.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                ne trci pred rudu
                Miko kralju! 90% ovog pdf-a je navijalo protiv Miami-a i navija protiv Miami-a, a ne za svoj klub. I sada ih nema nigde. Pobegli kao miševi. Ti si bar ostao do kraja!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Поздрав свима. Нови сам на форуму, вечерас остављам само ову поруку да изразим дивљење LBJmvpFORlife. Човек је неуморан, увек се слатко насмејем кад прочитам његове поруке после неких потеза _о_
                  Сутра је дан за добродошлице и остало

                  ПС: Летс Го Хит!
                  www.tripetdva.com - Sajt o fudbalu po uzoru na čuveni FourFourTwo (analize, kolumne, fantazi i još mnogo toga)

                  Comment


                  • Dobrodosao na forum, nadam se da ces ucestvovati u diskusijama.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • jojj jbt sta je ovo ne mogu da prestanem da drhtim

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Dobrodosao na forum, nadam se da ces ucestvovati u diskusijama.
                        И ја се надам, читам форум редовно али мислим да сам још зелен да дискутујем о неким стварима. Свака част појединцима на овом форуму, јако пуно сам сазнао читајући форум.

                        Хвала на добродошлици, нећу бити пуно активан на форуму у ових 10ак дана због обавеза према школи, али после тога хоћу.
                        www.tripetdva.com - Sajt o fudbalu po uzoru na čuveni FourFourTwo (analize, kolumne, fantazi i još mnogo toga)

                        Comment


                        • Originally posted by Just Roo It #10 View Post
                          Поздрав свима. Нови сам на форуму, вечерас остављам само ову поруку да изразим дивљење LBJmvpFORlife. Човек је неуморан, увек се слатко насмејем кад прочитам његове поруке после неких потеза _о_
                          Сутра је дан за добродошлице и остало

                          ПС: Летс Го Хит!
                          Hahahhaah kakav sam as <3

                          Comment


                          • Originally posted by Branislav View Post
                            Miko kralju! 90% ovog pdf-a je navijalo protiv Miami-a i navija protiv Miami-a, a ne za svoj klub. I sada ih nema nigde. Pobegli kao miševi. Ti si bar ostao do kraja!
                            Sto ne bi ostao , jedno je navijati drugo je mrzeti , ja ne mrzim Majami jednostavno ih ne gotivim , ako pobedite cestitacu ako ne idemo na odmor do sledece sezone. Bar se nadam da cemo mi biti bolji sledece sezone iako nikako ne ide zajedno STAT-u i Carmelu, jedino da ih Jeremy uveze
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Sto ne bi ostao , jedno je navijati drugo je mrzeti , ja ne mrzim Majami jednostavno ih ne gotivim , ako pobedite cestitacu ako ne idemo na odmor do sledece sezone. Bar se nadam da cemo mi biti bolji sledece sezone iako nikako ne ide zajedno STAT-u i Carmelu, jedino da ih Jeremy uveze
                              Jebes mi sve ti si veliki as, mozda i veci od LBJ-a bez zezanja... Umes Mikula umes jebeno umes
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • AJDE BRE ODBRANA NEMOJ DA IH VRACATE AJDE!

                                Comment

                                Working...
                                X