Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije vise to onaj OKC kao protiv Spurs-a. Sad igraju kao da ih ne interesuje prsten, sramota.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Najgore finale u zadnjih 5 godina mozda i duze ,da nema Jamesa i Duranta ... Sreca pa ih ima
      SA-Klivlend?
      Lejkersi-Orlando?

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post


        Sada niko ne moze da omasi.
        Ma iznervirao me kad je bio na podu sa Lebronom... Teraj ga u kurac
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Lebron krenuo po opasan tripl dabl

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            SA-Klivlend?
            Lejkersi-Orlando?
            Ova prva mi je bila jaca 3 puta , ova druga vec nije , u prvoj su bili neizvesniji mecevi iako je ih je bilo minimalno dok ajde dobro mozda bolja od LAL-Orlando
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ubio je fotoreportere wade, sada...

              Comment


              • Nije ovo faul, nego blok van granica terena.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ova prva mi je bila jaca 3 puta , ova druga vec nije , u prvoj su bili neizvesniji mecevi iako je ih je bilo minimalno dok ajde dobro mozda bolja od LAL-Orlando
                  Ae Mikula miran biti. Jedna tekma imala manje poena nego tekme u Evropi...Ako ti se ne svidja nemoj da gledas i miran budi tu. Metla bila, kakva neizvesnost.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Ae Mikula miran biti. Jedna tekma imala manje poena nego tekme u Evropi...Ako ti se ne svidja nemoj da gledas i miran budi tu. Metla bila, kakva neizvesnost.
                    E vala, ova ti je kao Njegoseva...

                    Comment


                    • Svaki igrac koji skoci na Wadov pump fake treba biti testiran u institutu za psihologiju. Pa covek ne pogadja nista i pravi ih majmunima.

                      Comment


                      • Tako je Sejne Sunce ti tvoje!
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Shane MVP.

                          Comment


                          • Bravo tajm aut, bravo Meksikanac.

                            Comment


                            • Ne znam koji ce Durant-u ovi teski sutevi preko trojice, baci je napolje majku joj...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Poserem mu se na svih 12 asistencija ako ne pocne da napada kos. AJDE BRE NEMOJ DA MI IGRAS KAO SISA!

                                Comment

                                Working...
                                X