Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ray Alleeeeeeeeeeen Kakav sut sa baseline-a sunce ti.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Kako mi se svidja igra Ronda, ako ovako bude igrao cele sezone, gde ce nam kraj biti..

      Evo Celticsa..

      EDIT: Tako vas volim 69-69
      sigpic

      Comment


      • Rondo ce napraviti TD sa ukradenim loptama, kako je krenuo.

        Comment


        • Mic po mic i evo Celtics-i izjednacise...

          Comment


          • ju ju
            sigpic

            Comment


            • Hoho , al' ce ovdje da bude interesantno
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • I tako eto, dodje tih pet minuta Niksa , isto kao svih ovih sezona.

                Comment


                • Originally posted by kosta1703 View Post
                  Takodje moram reci da mi se Shumpert ne svidja preterano.
                  Zar jos jedan s mu.dim.a u ekipi ludaka?
                  Pa i ovako ima trebaju bar dve lopte...
                  Profil koji treba Njujorku je bas neki igrac BEZ mu.da, koji ce ljubomorno cuvati loptu, i prosledjivati je na najbolja mesta, a ne neko ko ce se zaletati kao Shumpert......
                  Jedan od retkih igraca koji po dolasku sa koledza ne treba da radi na svom telu, dakle, ima telo koje je spremno za NBA. To ce mu taman ustedeti vremena da poradi na sebi, a sut ce doci vremenom.
                  Ono sto NY treba da uradi je da plati jednog dobrog psihologa koji ce iz dana u dan da prica s njim i da ga usmerava na pravi put, jer covek je luda glava, imali su probleme s njim na Georgia Tech-u. Ako to ne urade bice novi Beasley, ima sve preduslove...
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • nije doslo njihovih 5 minuta nego su jednostavno neozbiljna ekipa sa losim trenerom, Boston je Boston.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      nije doslo njihovih 5 minuta nego su jednostavno neozbiljna ekipa sa losim trenerom, Boston je Boston.
                      Pa o tome ja i pricam.............sposobni da u 5 minuta prospu ostalih 43 minuta.
                      I tako rade vec 3,4 sezone a sva je prilika i ove ce.

                      Comment


                      • Lepo je napisao jedan NBA analiticar kolumnu gde kaze da ce D`Antoni tesko ostati na klupi Knicks-a do pocetka PO-a...
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Ustvari ono sto se meni cini svih ovih godina je da Njujork i nema ideju da napravi tim koji ce se boriti za titulu, nego vise atraktivan i skup tim kojem ce biti dovoljno da ga turisti pristigli u Njujork gledaju......

                          Comment


                          • Originally posted by kosta1703 View Post
                            Pa o tome ja i pricam.............sposobni da u 5 minuta prospu ostalih 43 minuta.
                            I tako rade vec 3,4 sezone a sva je prilika i ove ce.
                            Ma nisu oni prosuli sami Boston ih je naterao, Dok je najbolji trener u ligi ne moze njega dobiti neki tamo indijanac kao sto je Majk. Zapravo moze ali vrlo tesko.

                            Comment


                            • Sta bi ovo,pade mi tiket 1 na 1.50 ma idi bre!

                              Comment


                              • Koliko su dobro igrali u prvom,toliko lose igraju sada Nicksi.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X