Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bez shejna, hicani bi ovo pukli u najvise 5 tekmi

    Comment


    • Kakve koseve daje Russ, ne vjerujem, ovaj zadnji je slag na tortu.
      sigpic

      Comment


      • Koja razlika u poenima. OKC svaki poen bukvalno preko ruke, a Majami vecinu iz "lakih" prodora. I opet samo 1razlike

        Comment


        • Јебо ме патак, к'о да живим у 13. веку па већ три дана не могу да повежем кад је утакмица. Јуче устајем прво у два, па онда у три а текма данас. Данас устанем у три кад оно готово полувреме...
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Јебо ме патак, к'о да живим у 13. веку па већ три дана не могу да повежем кад је утакмица. Јуче устајем прво у два, па онда у три а текма данас. Данас устанем у три кад оно готово полувреме...
            Ja sam se sinoc istripovao za tekmu, jos me MVP lozi kaze ,,PRIME prenosi'' , ja motao kanale kao majmun i nadjem ono nesto levo neki sport ne znam mu ni ime. E sad jbg ti si i mene zajeb'o stvarno si bre Budimir Sunce ti!
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ajde zakljucavaj to, ODBRANA!

              Comment


              • Srecom pa ja i kad nema utakmice, ne lezem rano, tako da ne mogu da promasim. A promasio bih veceras poluvreme da nisam video da je pocelo komentarisanje ovde.

                Comment


                • Kako br sme ovak da mu ne da kad je sam i da uzme sut preko Ibake, pa grkljan bih mu iscupao.

                  Comment


                  • Rasel Vestbruk
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Tajm aut, promeni nesto, nemoj da pisa po tebi bre glupi Meksikancu, nemoj da te popisava ovako.

                      Comment


                      • Westbrick in Rondo style
                        sigpic

                        Comment


                        • gledao se rondo

                          Comment


                          • Kako dobro igra West veceras, ne sutira bespotrebno, preko 50% preciznosti, asistira, samo tako neka nastavi.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Tajm aut, promeni nesto, nemoj da pisa po tebi bre glupi Meksikancu, nemoj da te popisava ovako.
                              valjda filipinac

                              Comment


                              • Zatvorio OKC obruc i sad melje.

                                Comment

                                Working...
                                X