Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    To je najveci moron na tvu, pravilo je odlicno, stiti fizicki impotentne igrace. Mrzis Jamesa, nije to sad odjednom kao, ocigledno je, plus sto ti dve godine izbacuju starkelje pa te jos vise boli.
    Pravilo je glupo ko kurac jer ga budale kao sto je Battier ili debela beba koriste da se postavljaju ljudima u skoku i tako rizikuju i svoje i njihove povrede + unistavaju igru. Zna se sta je faul u napadu, ono Harden-a nad Cole-om i bio je jos jedan push off Durant-a ili Wade-a cini mi se, a ne one gluposti. Ja sam jednom tako povredio kuk jer mi je magarac uleteo dok sam bio u skoku, lezao sam 15 minuta na parketu, veruj mi, znam kako je iz prve ruke.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • To je nacin da se odbranis od ekipe kao sto je Thunder, nema mnogo drugih opcija. Kao kada bi ti u fudbalu zabranili da mu se uvalis u putanju. Ne ide. Fundamentals.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        To je nacin da se odbranis od ekipe kao sto je Thunder, nema mnogo drugih opcija. Kao kada bi ti u fudbalu zabranili da mu se uvalis u putanju. Ne ide. Fundamentals.
        Ne kapiras ti sta ja govorim... Jedno je kad igraca nateras da se zabije u odbrambenog (kao sto se Harden zapucao u Cole-a), a nesto sasvim drugo kad te neka budala juri po terenu kako bi se postavila ispod tebe i dobila faul u napadu. See the difference?
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by Branislav View Post
          Uopšte se ne ložim. Neka na Florida-i samo bude fer suđenje i neka Miami nametne svoju igru i ima ih otresu kao blato sa cipele.
          Значи Оклахома се ништа не пита?

          Originally posted by Branislav View Post
          Ako BIG 3 nastavi da igra ovako oni u AAA nemaju šta da traže.
          Итекако имају шта да траже. Оклахома није одиграла данас онако како умеју, тако да и поред ове игре Хитове тројке могу ладно да добију. Само треба Оклахомина клупа (Хардена рачунам у прву поставу) да одигра мааало боље и на коњу су.

          Originally posted by Branislav View Post
          Miami je iskusniji, bolji, koncentrisaniji, fizički spreman i igraće pred svojom publikom.
          Искуснији - да.
          Бољи - не.
          Концетрисанији -
          Физички спреман - да, колико и Оклахома
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Ne kapiras ti sta ja govorim... Jedno je kad igraca nateras da se zabije u odbrambenog (kao sto se Harden zapucao u Cole-a), a nesto sasvim drugo kad te neka budala juri po terenu kako bi se postavila ispod tebe i dobila faul u napadu. See the difference?
            Ok ali da nije bilo toga, KD bi nam natrpao jos 10 i dobio nas.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Ok ali da nije bilo toga, KD bi nam natrpao jos 10 i dobio nas.
              Ne, ne, ja se slazem da je to legalno sredstvo koje i treba koristiti, samo izrazavam svoje nezadovoljstvo i gadjenje prema likovima kao sto je Shane Battier. Nista me vise ne ispunjava, nego kao kad neko takav popije lakat u zube.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by Uros94 View Post
                Значи Оклахома се ништа не пита?
                Apsolutno ništa. Ovde se pitaju samo Miami i sudije. Pitao bi se i Chicago da im se nije desio onaj peh sa Rose-om. Jedine dve ekipe koje se kod kuće pitaju u ovako važnim tekmama. A već sam u par navrata napomenuo da me uopšte ne zanima protiv koga igra Miami. Kada igraju u AAA sve zavisi od njih i sudija, za koje se nadam da će u sve 3 predstojeće tekme držati stranu Heat-u ili bar fer suditi.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Kakav smeker od Skota radi sa KD-om. Zato MVP-a volim i jos vise, ceo zivot radi sa drugoligasima.

                  Comment


                  • SAMO ODBRANA! KAMAN!

                    Comment


                    • Ajmo! Bane, D-Wade, mvp, Ljubo i ostali Hitovci...gledajte razvaljivanje Oklahome veceras!
                      LET'S GO HEAT!!!
                      Last edited by Emil_LBJ; 18-06-12, 01:05.

                      Comment


                      • DEFENCE!

                        Comment


                        • Polako bre MVP..

                          Doduse, nista polako, rasturiti boraniju..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Znao sam da sam zaboravio jos jednog D-Wade, izvinjavam se

                            Comment




                            • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • udji kurvo okrugla!
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X