Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја мислим да су погрешили што су ишли на два. Изгледало је све ово добро, лепо нацртано, лепа позиција, али...
    Цео живот Дурент убада тројке у оваквим ситуацијама и увек иде на три, не знам зашто је сад ишао на два.
    Да је промашио за три, било би ми лакше него овако. Нема везе, узима се брејк у Мајамију опуштено.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Sada ih otresti kao slinu u AAA-i i cao..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Kakva kradja!
        NBA gubi mnogo zbog ovakvih stvari, ali i prosle godine su ovako pokusali, nije im proslo, nece ni sad.
        OKC osvaja lagano!

        Comment


        • Nema više nepobedivosti kod kuće. Kako su oni prekinuli seriju pobeda SA, tako je Miami sada prekinuo njihovu seriju pobeda kod kuće. Idemo bre do titule! Još samo tri usrane pobede!

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Ja sam rekao da cu izabrati ekipu za finale kako bi mi bilo zanimljivije. Da sam ja jedini ovde koji nije navijac OKC-a a da sad navija za njih pa i ajde, ali ovde na forumu, za Miami samo navijate vi i Ljuba, svi ostali za OKC, a i dobar je podatak da samo dve savezne drzave u Americi od 50-ak navijaju za Miami.
            Znaci ti se identifikujes sa Amerima, ti si kao oni, put koji pokaze televizija je pravi put? Pa da. Nedostatak svesti o vaznosti stava prema necemu. Ne znam zasto al kazu da tako valja.

            Comment


            • Bezi jbt, imao sam OKC po 6.50, ne mogu da verujem da ono nisu bila bar 2 slobodna. Bila je dobra akcija, samo sto KD nije trebao da uzima onako tezak sut, bilo je jos vremena. I, jos jedan fail je sto nisu isli odmah u realizaciju nakon defanzivnog skoka, tu u odbrani pocinje da vlada opsta panika i ne zna se ko koga cuva. Zadnji primer kojeg se secam:




              Samo rani blok i nista vise, jebes ti ova nadmudrivanja, tu se faulovi ne sviraju.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Falile su Fiserove trojke, covek nije ubo nijednu.

                Comment


                • Ljudi, Battier je bio najbolji igrac Majamija u obe utakmice.

                  Comment


                  • Originally posted by The Dominator View Post
                    Kakva kradja!
                    NBA gubi mnogo zbog ovakvih stvari, ali i prosle godine su ovako pokusali, nije im proslo, nece ni sad.
                    OKC osvaja lagano!
                    Hahahahahahaaaaaa... Videće oni šta je krađa u AAA, a i batine. Znaš kada će OKC da uzme titulu Miami-u? Nikad!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Бане, немој да се ложиш, леба ти.

                      Него, док сте овде још, да вас питам нешто.
                      Да л' неко зна колики је проценат био шута из игре Кобију кад је дао 81 поен.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Ne trcite, nije kao da je osvojeno, treba dobiti ove zveri 4 zaredom.

                        @Kobe 28 - 46

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Znaci ti se identifikujes sa Amerima, ti si kao oni, put koji pokaze televizija je pravi put? Pa da. Nedostatak svesti o vaznosti stava prema necemu. Ne znam zasto al kazu da tako valja.
                          Ne razumem zasto cim neko navija za drugi tim, odmah se to povezuje sa tim da neko mrzi James-a ili kako god. Meni je OKC simpaticnija ekipa i vise gotivim Durant-a. A ne bih rekao da svi "mrze" Miami samo zbog James-a, vec bih pre rekao i zbog navlacenja u pojedinim utakmicama na njihovu stranu, ali necemo o tome. Ne volim da upadam u raspravu bez veze, svako ima svoje misljenje.

                          Inace, napomenuo si u pre nekom postu proroka JVG-a. Niti sam ja cuo da je on to nekad rekao, niti me zanima, pravilo je idiotsko i to stoji. A inace, taj prorok svrsava na James-a i Miami redovno dok komentarise utakmicu, nije mi jasno sto ga ne gotivis
                          sigpic

                          Comment


                          • To je najveci moron na tvu, pravilo je odlicno, stiti fizicki impotentne igrace. Mrzis Jamesa, nije to sad odjednom kao, ocigledno je, plus sto ti dve godine izbacuju starkelje pa te jos vise boli.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              To je najveci moron na tvu, pravilo je odlicno, stiti fizicki impotentne igrace. Mrzis Jamesa, nije to sad odjednom kao, ocigledno je, plus sto ti dve godine izbacuju starkelje pa te jos vise boli.
                              Dobijao je on svoje od starkelja dok je bio u Clevland-u, bila bi sramota da je sad ispao od njih. U mojoj situaciji, rec "mrziti" nije ni u kom slucaju vezana za James-a, vise bih se mogao izraziti da ga ne gotivim, a to nije isto.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Бане, немој да се ложиш, леба ти.
                                Uopšte se ne ložim. Neka na Florida-i samo bude fer suđenje i neka Miami nametne svoju igru i ima ih otresu kao blato sa cipele. Ovi su mogli protiv raspalog Dallas-a, Lakers-a tj. Kobe-a - Ne dam loptu nikome - Bryant-a i umornih staraca iz SA. Ako BIG 3 nastavi da igra ovako oni u AAA nemaju šta da traže. Miami je iskusniji, bolji, koncentrisaniji, fizički spreman i igraće pred svojom publikom. A i da se serija vrati u Oklahoma-u opet mogu da ih dobiju.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X